7 paź 2011

Dla niezdecydowanych na niedzielę.

Z warszawskich samorządowców startujących w wyborach do Parlamentu warto zwrócić uwagę na kandydaturę Adama Kwiatkowskiego - ostatnie 40 miejsce na warszawskiej liście Prawa i Sprawiedliwości.Warszawski radny od 1994 r., najpierw w radzie dzielnicy Praga Południe, od 2006 r. radny Rady Warszawy. Obserwuję pracę Rady od 5 lat i Adam Kwiatkowski jest jednym z najbardziej merytorycznych radnych. Szczególnie w obszarze polityki społecznej.

W temacie mi bliskim, czyli przejrzystości działań warszawskiego Ratusza, Pan Radny ponad pół roku walczył o uzyskanie dostępu i upublicznienie nagród dla Burmistrzów i Wiceburmistrzów dzielnic.

Był długoletnim współpracownikiem śp. Pawła Wypycha. Jest sekretarzem Stowarzyszenia "Ruch Społeczny im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego".

Warto popierać kandydatów sprawdzonych, również w sprawach lokalnych.

Więcej o Adamie Kwiatkowskim na stronie internetowej www.adamkwiatkowski.pl

5 komentarzy:

Rafa pisze...

Rozumiem, że obserwując poczynania rady w mediach jesteś w stanie ocenić, że to merytoryczna osoba, ale ta notatka pojedynczo stwierdza cechę radnego, a dwa razy wspomina o osobach zamarłych w katastrofie.

Na tej podstawie trudno ocenić samemu to dobry wybór. Proszę rozwiń notkę jeśli możesz.

Strona kandydata nie przekonuje mnie na pierwszy rzut oka (jakkolwiek jest bardzo przejrzysta graficznie)

pretm pisze...

"obserwując poczynania rady w mediach" Nie tylko w mediach, ale również śledząc posiedzenia rady i np. interpelacje radnych. W nich można przeczytać jakie tematy interesowały Pana Radnego.

Dodatkowo dopisałem fragment istotny dla mnie, czyli walkę o ujawnienie informacji o premiach dla burmistrzów i wiceburmistrzów. http://hgw-watch.pl/2009/09/premie-burmistrzow-ujawnione.html

pretm pisze...

A co do "dwa razy wspomina o osobach zamarłych w katastrofie."

Dla mnie fakt współpracy z śp. Pawłem Wypychem i poparcie udzielone przez Panią Małgorzatę Wypych jest dużą rekomendacją.

pretm pisze...

O kwestiach związanych z pomocą społeczną można przeczytać w gazetce Pana Radnego: gazetka

Interpelacje w tej kadencji są tutaj.

Interpelacje w kadencji poprzedniej są tutaj.

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.