13 kwi 2011

"Bezkonkurencyjny" Bartosz Milczarczyk, czyli konkurs bez konkurencji.

Dzień po opublikowaniu listy 56 kandydatów spełniających wymagania formalne w rekrutacji na Stanowisko ds. kontaktów z mediami, w notce Tak czy owak Bartosz Milczarczyk, napisałem, że wynik w tej udawanej procedurze rekrutacyjnej może być tylko jeden.

Kto został wyłoniony do zatrudnienia? Bartosz Milczarczyk. 55 pozostałych kandydatów przegrało jeszcze zanim mieli szansę na prezentację przed komisją.

Żeby zachować pozory konkurencji tak urzędnicy uzasadniają wybór Pana Milczarczyka, przyszłego rzecznika Pani Prezydent Gronkiewicz-Waltz:
Kandydat ma bardzo duże doświadczenie w kontaktach z mediami, posiada bardzo dobrą znajomością rynku mediów lokalnych, w sposób szczególny wyróżnił się szeroką wiedzą na temat funkcjonowania miasta oraz jego struktury. Kandydat bardzo dobrze zaprezentował się komisji w trakcie swojej autoprezentacji, jest komunikatywny i z łatwością nawiązuje kontakty. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej.
Link do ogłoszenia.

Chociaż temat jutrzejszego wiecu na Placu Bankowym o godz 16:00 jest inny, to ja wybieram się pokazać Prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz symboliczną czerwoną kartkę, również za wieloletnie przyzwolenie na ustawianie konkursów na wolne stanowiska urzędnicze.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

ja sie nie wybieram, ale pokazuje kartke w wyborach. Zreszta moze swiat sie odrobine zmieni bo telewizje traca zasieg oddzialywania, a ludzie swiadomie szukaja informacji w sieci....

Anonimowy pisze...

właśnie szykuje się kolejny przekręt konkursowy - w konkursie na stanowisko ds. promocji w Urzędzie Dzielnicy WOLA już na wstępie zdyskwalifikowano wszystkich poza jedną osobą, która na pewno wygra ten konkurs -podstwy dyskwalifikacji nieprawdziwe, bo conajmniej jeszcze jedna oferta była kompletna i spełniała wymogi formalne. Ale jak tu się odwoływać, jeśli w każdej chwili organizor konkursu może wrzucić wszystko do niszczarki, bo tak sobie zatrzegł w ogłoszeniu???

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.