5 kwi 2011

8 kwietnia w Muzeum Powstania Warszawskiego.

W piątek, 8 kwietnia, w Muzeum Powstania Warszawskiego o godz. 12 rozpocznie się uroczystość związana z odsłonięciem tablicy poświęconej pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W uroczystości będą mogli wziąć udział mieszkańcy Warszawy.

Co prawda nie rozumiem, dlaczego uroczystości nie można było zorganizować dzień później w sobotę, lub chociaż o godzinie wygodniejszej dla większości mieszkańców, ale w miarę możliwości warto wziąć udział w tej uroczystości.

9 komentarzy:

Wojtek pisze...

Ja odpowiem - instytucje publiczne nie pracują w soboty i niedziele. Nie, i koniec.

pretm pisze...

OK, rozumiem odnośnie szeregowych urzędników, może nie chcą poświęcać wolnego czasu, ale organizatorem uroczystości jest MPW (otwarte w sobotę).

Spodziewałbym się większej elastyczności z ich strony.

Anonimowy pisze...

To jest niewybaczalne, aby osoba namaszczona przez Lesia K. tak sobie z niego dworowała i złośliwie ustalała termin w środku dnia roboczego.
To jest niewybaczalne. Myślałem, że tylko ja sobie tak dworuję z Lesia.

Oczekuję, że jak Jaruś dojdzie do władzuchny w Polsce to oczywiście byłemu już poddanemu Lesia obetnie łeb i to publicznie. Ku mojej uciesze. :)

pretm pisze...

Wszyscy zdrowi?

Anonimowy pisze...

@pretm
Typowy sposób obrażania intelokutora u każdego PiSowca to sugestia o zdrowiu. Przykre.

Ja natomiast rozszerzyłem tylko myśl pretma. I założę się, że i ten muzealnik kiedyś zostanie "ścięty" publicznie jak Jaruś ściął innych. Ostatnio hanysów.

A poza tym pretm nie doczekałem się uczciwego i rzetelnego podania faktów dotyczących zarobku lub ewentualnej straty miasta po przeniesieniu tzw. kupców. Piszę tutaj o przychodach z najmu/dzierżawy aktualnych miejsc handlu. Zaprezentowałeś - niestety co jest "oczywistą oczywistością" - typowo PiSowski punkt widzenia - pokazać jedną stronę medalu bez oglądania się na prawdę. I dodałeś do tego krzykliwe hasełko o stratach. No cóż, nie każdego stać na zmierzenie się z faktami. Woli żyć w virtualnym świecie kłamstwa PiSowskiego.

pretm pisze...

Typowy sposób obrażania intelokutora u każdego PiSowca to sugestia o zdrowiu. Przykre.

To tylko troska o zdrowie psychiczne moich czytelników. Szczególnie takich co to uporczywie tylko "Jaruś" i "Jaruś" wypisują.

Odnośnie KDT, podałem przykład jednej z lokalizacji kupców, która jest poza granicami miasta, więc o jakich odzyskanych przychodach miasta mówimy.

Anonimowy pisze...

@Anonimowy
a jaki przyniósł zysk dla miasta teatr Zubrzyckiego sfinansowany przez miasto?
Tak wielkie plany były odnośnie tego miejsca, a zdecydowano się tam przywrócić kupców i barak? Wizytówka Stolicy malowana.

A tak poza tym proponuję się zastanowić co znaczą słowa wirtualne kłamstwa, bo z logiką kolega Anonimowy kuleje :) (oprócz tego, że nie pisze się virtualny)

pozdrawiam
~Oth

Anonimowy pisze...

@pretm

Czy pretm będzie się troszczył o zdrowie psychiczne Jarusia, że nazwa Tuska Donkiem??

Używam słowa Jaruś, żeby pokazać moje zero szacunku do tego ukraińca z małym pistolecikiem i z na prochach. Jak dotychczas nie miałem aż tak dużo zmian swojej osobości jak Jaruś. Powiem więcej, ja nie zażywam proszków jak Jaruś.


A moją odpowiedź co do KDT pretm może sobie poczytać pod artykułem o KDT. Ale czy pretm pojmie słowo rzetelność to już inna sprawa. W końcu maczuga PiSowska nie jest od rzetelności.

Anonimowy pisze...

Nie rozumiem tych komentarzy. Nie ulega watpliwosci, ze jesli bylemu prezydentowi za cos nalezy sie pomnik/tablica to jest to na pewno Muzeum Powstania Warszawskiego. Pomimo, ze nie zgadzam sie z pretm-em w sprawie dofinansowania filmow LGBT (bo uwazam, ze kazda mniejszosc czy to powstancow czy lgbt nalezy probowac i rozumiec) to odsloniecie tej tablicy powinno byc czyms waznym, i najlepiej zeby stalo sie cenralnym punktem obchodow rocznicy 10 kwietnia.

Ale niestety sporej liczbie ludzi (i to z wielu opcji politycznych) zalezy na zrobieniu z tego szopki w jedna czy w druga strone. Moze politycznie na tym zyskaja (chocby kryjac wadliwe ustawy rzadu, biurokracje hgw czy brak pomyslow sporej czesci opozycji na rzadzenie) ale niestety kolejnym raz stracimy my jako obywatele.

Nie piszac juz o rodzinach, ktore zostaly niejako z urzedu wplatane w ta brudna gre.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.