3 lut 2011

Tajny Zubrzycki (z "z o.o." i bez "z o.o.").

Trzy tygodnie temu Radny Tomasz Zdzikot (klub Prawo i Sprawiedliwość) przesłał do Pani Prezydent Gronkiewicz-Waltz interpelację w sprawie umowy ZTMu z "Konsorcjum: Lider: Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI Sp. z o.o. Partner: Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI" na ochronę w komunikacji miejskiej.

Kilka dni temu otrzymał odpowiedź, która została opublikowana tutaj. Na jakie pytania nie otrzymał odpowiedzi? Na dwa ostatnie:

Proszę o poinformowanie jakie zlecenia i na jaką kwotę zrealizowały na rzecz m.st. Warszawa (Urząd m.st. Warszawy, Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy, zakłady budżetowe i inne jednostki oraz spółki z udziałem m.st. Warszawy) Agencja Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki i Agencja Ochrony Osób i Mienia Sp. z o.o. w 2010 r.?

Czy z w/w firmami zawarte są jakiekolwiek inne umowy przez Urząd m.st. Warszawy, Dzielnic m.st. Warszawy, zakłady budżetowe i inne jednostki oraz spółki z udziałem m.st. Warszawy? Jeśli tak to kiedy przedmiotowe umowy zostały zawarte, na jaki okres czasu, co jest ich przedmiotem, na jaką opiewają kwotę?
Ratusz zignorował powyższe pytania Pana Radnego. Wymowne. W ulubionej agencji ochrony Ratusza (z "z o.o." i bez "z o.o.") mogą spać spokojnie. Na straży ich interesów z miastem stoi tajność.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To, że HGW otoczyła się "niezbyt lotnymi" osobami z pełną świadomością, to Ja rozumiem, że otoczyła się osobami absolutnie dyspozycyjnymi, to też rozumiem, ale Ja nie pozwalam aby mie tak traktować!. To jest nasze miasto! nie urzędników i osób bez reszty oddanych władzy lokalnej. Jeśli Prezydent miasta nie pilnuje naszych interesów, tylko grupy "przedsiębiorców" to wystarczy aby takie powiązania nazwać mafią.
Pozdrawiam
Typek z Nowolipek

Anonimowy pisze...

Co za problem wezwać do uzupełnienia odpowiedzi a w razie kolejnego uniku założyć bufetowej kolejna sprawę o nieudzielenie inf. publicznej.

Anonimowy pisze...

Według KRSu nie istnieje taka firma jak Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI.
Jest tylko Agencja Ochrony Osób i Mienia ZUBRZYCKI Sp. z o.o. KRS: 0000289215.

Złota 20 pisze...

Szanowny Typku z Nowolipek.
Niestety coraz bardziej wygląda na to, że nie jest to już miasto mieszkańców, a urzędasów właśnie:(
Warszawa specjalnie w historii nie miała szczęścia do prezydentów (warto przypomnieć w jakich okolicznościach w Warszawie wziął się prezydent Starzyński, oprócz Starzyńskiego i Starynkiewicza niewielu było dobrych), ale to co jest teraz to jakiś koszmar.

Anonimowy pisze...

Złota 20
To prawda, tamci mieli wizję miasta, szczególnie Starynkiewicz, który był wysłannikiem Cara, a mimo to traktował Warszawę jak swoje miasto. Teraz już takich ludzi nie robią ): ma Pan rację - koszmar!
Typek z Nowolipek

Anonimowy pisze...

Bardzo ładny tekst w SE o związkach ratusza z firmą - warto się zapoznać...;-)

Anonimowy pisze...

Pretm.
W tym filmiku jest skrót Twojej działalności przez ostatnie 4 lata ;)

http://www.youtube.com/watch?v=dSpzTwRw86A

Anonimowy pisze...

Bufetowa już dawno powinna zostać zdegradowana, ale stado baranów znowu na nią zagłosowało. Chyba, że wybory zostały sfałszowane, czego należało się spodziewać.Zniszczyła i nadal niszczy naszą stolicę, dobro całego narodu.Traktuje Warszawę, naszą stolicę jak prywatny folwark. Należałoby coś z tym zrobić bo oni funkocjonują na zasadzie "mamywaswszystkichwdupie".

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
pretm pisze...

Bardzo ładny tekst w SE o związkach ratusza z firmą - warto się zapoznać...;-)

Jak wiadomo to wszystko czysty przypadek.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.