9 lis 2010

Skończyły się inwestycje do otwarcia, teraz będą dni otwarte.

Najwyraźniej na prawie dwa tygodnie przed wyborami skończyły się inwestycje, które mogłaby Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz otworzyć przed 21 listopada.

Ale od czego są sprytni urzędnicy i sztabowcy. Teraz nadszedł czas "dni otwartych" na inwestycjach będących w trakcie realizacji.

Zakończenie realizacji Multimedialnego Parku Fontann, przygotowywanego przez Mostostal Warszawa, zapowiadano na przełom IV kwartału 2010 r. i I kw. 2011 r. Za późno.

Dlatego na sobotę zapowiedziano dzień otwarty multimedialnego parku fontann z udziałem Pani Prezydent (kandydatki PO w wyborach) i burmistrza Śródmieścia (kandydata PO do sejmiku).

Wydział Prasowy Ratusza zaprasza:
Sobota, 13 listopada, na Podzamczu upłynie pod znakiem fontann. Będzie można podejrzeć maszynownię, posłuchać opowieści varsavianisty o fontannach, obejrzeć prezentację filmu z muzyką, która będzie towarzyszyła fontannom od wiosny.

Zapraszamy warszawiaków na Podzamcze (Skwer im. I Dywizji Pancernej w Warszawie u zbiegu ulic Boleść i Sanguszki) na dzień otwarty multimedialnego parku fontann. W wydarzeniu udział wezmą Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz – Waltz i Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Wojciech Bartelski (wystąpienia przewidziano na godzinę 13.00).

Zaplanowano trzy godziny atrakcji, między 12.00 i 15.00 można będzie:

zajrzeć do wnętrza parku maszynowego;
zobaczyć animacje filmowe – pokazy, które od wiosny będą prezentowane na wodzie;
wygrać nagrody niespodzianki w konkursach;
posłuchać opowieści varsavianisty – Jarosława Kaczorowskiego, o fontannach w Warszawie.
przewidziano specjalne atrakcje dla dzieci.
Źródło: Link do strony.

Animacje zamiast fontann? Nieistotne. Najważniejsze, że kandydatka będzie mogła przemawiać i media będą miały o czym informować średnio zorientowanych wyborców.

PRL CDN.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

WSZAWICA!!!!!
Wiem że to off-topic, ale potwierdzono oficjalnie-nieoficjalnie że w warszawskich przeszkolach jest plaga wszawicy.
Nowi urzędnicy czy szczupła brunetka z koleżankami i kolegami sama będzie iskać wszy.

Anonimowy pisze...

Eeee tam wszawica jest co roku... to jest dziwne, ale mam brata w Berlinie i ma to samo... ciagle wszawcia atakuje...

Anonimowy pisze...

Nagrody niespodzianki? To dopiero atrakcje tam muszą być, że trzeba nagrody obiecywać za przyjście. Widok Waltzowej w kaloszach i kasku to za mało dla rzesz urzędników z rodzinami? Te niespodzianki to kto funduje? Miasto w długach a tu nagrody za spotkanie z Waltzową i Bartelskim na budowie. Lepiej niech pan burmistrz szkoły wyremontuje, bo mu się dzielnica w gruzy obraca. Woli budowy fontann pokazywać i nagrodami wabić. A lista obecności będzie? Wstyd.

Anonimowy pisze...

A o co chodzi z tą wszawicą??? To jest rzeczywiście jakiś problem???

Anonimowy pisze...

słuszna uwaga, najważniejsza propaganda sukcesu

Anonimowy pisze...

wszawica bardzo często występuje w przedszkolach od dziesiącioleci.

Anonimowy pisze...

Niezłe... Z tą wszawicą to jest poważny problem. U mojego dziecka w przedszkolu też wiszą ogłoszenia... Skąd to cholerstwo się bierze??? I czy wybory mają coś z tym wspólnego?

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.