10 lis 2010

Julia Pitera o Prezes MPT: "Ta Pani powinna zniknąć."

Pani Minister Julia Pitera, na pytanie Michała Karnowskiego w Salonie Politycznym Trójki, czy Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna zwolnić Elżbietę Wiśniewską, prezes Miejskiego Przedsiebiorstwa Taksówkowego za obraźliwe wypowiedzi o rodzinach ofiar katastrofy smoleńskiej, odpowiedziała:
Tak, absolutnie. To jest absolutnie niedopuszczalne. Ta Pani powinna zniknąć.
Źródło: Link do strony.

Jutro minie tydzień od opublikowania skandalicznych wypowiedzi Pani Elżbiety Wiśniewskiej, często zamieszczanych w godzinach pracy, ale Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz milczy.

Czy przemilczy również wypowiedź Pani Minister Julii Pitery?

Na Facebooku powstała grupa Żądamy zwolnienia Elżbiety Wiśniewskiej, prezes MPT

Notka w nawiązaniu do Prezes miejskiej spółki o rodzinach ofiar katastrofy smoleńskiej: "Po co więc chcieli przyjść jak nie po kasiorę." i Test na przyzwoitość.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"Słowa są tańsze nawet od kartofli."
Aleksander Zinowiew

Anonimowy pisze...

Może nawet "zniknie", tak samo, jak Zbynio czy inny Miro. Na miesiąc. Najlepiej miesiąc zwolnienia lekarskiego, opłacanego z naszej kieszeni. A potem podwyżka, awans i premia za doznane "krzywdy". K****ruk k****rukowi łba nie urwie...

Anonimowy pisze...

Fajnie-p.Wiśniewska powinna zniknąć.Ale ktoś ją,z takim móżdżkiem, jaki pokazauje zapis na blogu(publicznym), mianował na tą funkcję i na niej utrzymywał. To co z tym "ktosiem"???;-)

pretm pisze...

To co z tym "ktosiem"???;-)

Kartka do głosowania, 21 listopada.

Anonimowy pisze...

a gdzie wolność wypowiedzi?! chcecie znów wprowadzić cenzure?!!!!

Anonimowy pisze...

Zniknąć powinien rząd Platformy Obywatelskiej, który jest na usługach sitwy prawniczej.Lęk przd nią jest tak ogromny, że stwierdzono, iż minister Julia Pitera i Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka nie muszą się odnieść do skargi.
Kancelarnia Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego(BLO-060/3807/01/10KM)poucza, że organy są niezawisłe i niezależne, czyli mogą kryć działania przestępcze!!!

Anonimowy pisze...

Zniknąć też powinien Prokurator Generalny, który miał być niezależny.
Szanowna minister Julia Pitera nasłała na mnie prokuraturę,która straszyła sądem i utratą pracy, jeżeli nie odstąpię od domagania się od Pani minister odpowiedzi.
Skarga z Prokuratury Generalnej(PGVII264/10) po szczeblach zeszła na sam dół. Prokuratura stwierdziła, iż zostało wydane postanowienie z obszerym uzasadnieniem o odmowie wszczęcia śledztwa, co jest oczywistą fikcją.
Rzecznik Praw Obywatelskich oznajmił,że sprawę wyjaśniła prokuratura.
Rzecznik jest WIELKIM SKARBEM dla zdegenerowanej Władzy.
POkolesie mają czelność straszyć Wyborców PiS-em!!!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.