13 lis 2010

HGW o Prezes MPT: "Absolutnie nic nie tłumaczy jej nagannych wypowiedzi."

Pierwsza publiczna reakcja Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz na obraźliwe wypowiedzi Elżbiety Wiśniewskiej, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego, pod adresem rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej.

Onet.pl - Czy zamierza pani zwolnić panią Elżbietę Wiśniewską, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego spółki należącej do Miasta Stołecznego Warszawy, która na informację o spotkaniu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem Tuskiem powiedziała: "Nie wybierali się do premiera w sprawie wyjaśnienia przyczyn katastrofy, bo to sprawa prokuratury, nie wybierali się towarzysko, bo premier w pracy nie prowadzi życia towarzyskiego. Po co więc chcieli przyjść jak nie po kasiorę". Elżbieta Wiśniewska o Małgorzacie Wassermann, córce zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna tak napisała: "Paniutka, która mieni się prawniczką, jeszcze nie zauważyła że prokuratura jest niezależna od rządu. O czym miałby rozmawiać z nimi premier, jeśli nie o śledztwie to tylko o kasie. Mistrzostwo świata w obrażaniu się niewątpliwie ma PiS". Można mnożyć wypowiedzi pani prezes MPT. Julia Pitera powiedziała, że ta pani powinna zniknąć.

HGW - Absolutnie nic nie tłumaczy jej nagannych wypowiedzi. Gdy tylko dowiedziałam się o nich, wszczęłam procedurę zwołania rady nadzorczej, która może ją odwołać.

Źródło: Link do strony.

"Może" nie oznacza, że odwoła, ale i to dobre. Przewagę w Radzie Nadzorczej mają przedstawiciele Pani Prezydent, a przewodniczącym Rady Nadzorczej jest Mirosław Czekaj, skarbnik m.st Warszawy.

PS Kolejne nowe myśli Pani Prezes na FB:
Julia Pitera nie zauważyła, że stwierdzenia iz panna od wanny szła do premiera po kasiorę spowodowało że nagle ta sama panna od wanny stwierdziła, że premier jej wszystko wyjaśnił.

Trzeba było jakoś wyjśc z twarzą nawet jak jest się z PISu.
"panna od wanny" to o Pani Małgorzacie Wassermann, córce zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna. Ta Pani naprawdę nic nie rozumie.

6 komentarzy:

meister_b pisze...

Dlatego taka rada powinna się zebrać już, w sobotę 13 listopada o 16:00, obradować 3 minuty i w konsekwencji jednogłośnie zwolnić proszącą się o to, i to bardzo, p. Wiśniewską. Na co tu jeszcze czekać?

Anonimowy pisze...

A kto i w oparciu o co tą pańcię mianował?;-)
Przecież te wpisy dowodzą skrajnego debilizmu;-)

Anonimowy pisze...

Obiecanki-cacanki, a głupiemu radość. Uwierzę jak zobaczę.

Anonimowy pisze...

kolejna rozważna decyzja HGW!

pretm pisze...

I zwolnili Panią Prezes.

Timur pisze...

polecam wywiad na tymochowicz.net w tej sprawie

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.