17 lis 2010

Czy zakład pracy chronionej będzie dbać o kredyty mieszkaniowe urzędników jeszcze 4 lata?

Katarzyna Munio, kandydatka Wspólnoty Samorządowej, w programie Twój Wybór do Igora Sokołowskiego z TVN Warszawa:
Czy Pan uważa, że prezydent miasta jest zakładem pracy chronionej, który musi zapewnić zatrudnianie swoim urzędnikom? Absolutnie nie.
Reakcja Tomasza Andryszczyka, rzecznika Hanny Gronkiewicz-Waltz, na pytanie o ograniczenie nagród dla urzędników za ponad 50 milionów złotych:
- Kosztem 7 tys. warszawiaków i ich rodzin nie będziemy budować wizerunku ratusza. Ci ludzie tak samo, jak miliony Polaków mają kredyty na mieszkania, a w czasach spowolnienia gospodarczego walczą o stabilność finansową - komentuje Andryszczyk.
Źródło: Milena Zawiślińska, Warszawa uległa PO. Utnie premie. Symbolicznie, tvnwarszawa.pl, link do strony.

Dla Tomasza Andryszczyka i jemu podobnych przedstawicieli Pani Prezydent Gronkiewicz-Waltz, ważniejszy od budżetu miasta, na który składają się podatki mieszkańców Warszawy, jest kredyt mieszkaniowy urzędnika Ratusza.

Dlatego urząd miasta pod rządami tych ludzi przypomina zakłada pracy chronionej, w którym "schronienie" znalazło dodatkowych tysiąc osób w ostatnich czterech latach.

Za taką polityką chce głosować liberalny wyborca Platformy Obywatelskiej?

Całość programu w TVN Warszawa: Plany Katarzyny Munio.

Program wyborczy Katarzyny Munio: "Warszawa liberalna".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.