15 paź 2010

Nieprzytomni 2010: szef kampanii i wicedyrektor gabinetu HGW.

Rok 2006, 21 września, Jacek Kozłowski (PO), szef kampanii prezydenckiej Hanny Gronkiewicz-Walz: "Nikt przytomny nie uwierzy w obłudne zapewnienia, że kampanię prezydencką można prowadzić po godzinach." (źródło).

Rok 2010, 15 października, Rafał Trzaskowski (PO), szef kampanii prezydenckiej Hanny Gronkiewicz-Walz: "Pani Prezydent, samą kampanię wyborczą, będzie prowadziła po godzinach swojej pracy, albo w weekendy". (źródło).

Rok 2010, 15 października, Jarosław Jóźwiak (PO), wicedyrektor Gabinetu Prezydenta: "Póki co, wszystkie działania związane z kampanią odbywają się po godzinach pracy, albo w weekendy." (źródło)

Ludzie Hanny Gronkiewicz-Waltz. "Nieprzytomni" według standardów ludzi Hanny Gronkiewicz-Waltz.

AKTUALIZACJA

Rok 2010, 18 października, Hanna Gronkiewicz Waltz (PO), Prezydent Warszawy: "Taką czystą kampanię będę prowadziła w weekendy i po godzinach" (źródło)

11 komentarzy:

meister_b pisze...

Śliczne :-)

Anonimowy pisze...

Mi i innym też co innego mówiła i obiecywała przed poprzednimi wyborami. W stosunku do osób, które głosowały na nią w związku z jej obietnicami w sprawach nieruchomości, obietnice są do spełnienia. Brak tylko WOLI POLITYCZNEJ. Jest za to wola całkowitego zawładnięcia tymi nieruchomościami. Jest tylko problem, bo ludzie się bronią. I bronić się będą. Prawo miejscowe w dziedzinie nieruchomości jest korupcjogenne i uznaniowe.

Anonimowy pisze...

Głosujcie na Korwina :)

Anonimowy pisze...

>Głosujcie na Korwina :)<
To zmarnowany głos-dzięki temu HGW będzie miała najwięcej głosów bo się podzielą głosy jej przeciwników;-)

Anonimowy pisze...

walec na złom

Anonimowy pisze...

już się dziewczyno nachapałaś

Anonimowy pisze...

a czy Kochaniak jest dobrym kochankiem?

Anonimowy pisze...

HGW! Super! Idziemy tak dalej!

Anonimowy pisze...

Głosujcie na Korwina :)<
To zmarnowany głos-dzięki temu HGW będzie miała najwięcej głosów bo się podzielą głosy jej przeciwników;-)

Najgłupszy na świecie argument! Korwin w sondach internetowych ma drugie miejsce, jak niby głos na niego miałby być zmarnowany? I jak wogóle można uważać, że jak głosujesz wg. swojego uznania na najlepszego kandydata mozesz zmarnowac swój głos!

pretm pisze...

Korwin w sondach internetowych ma drugie miejsce, jak niby głos na niego miałby być zmarnowany?

Nie chciałbym być złośliwy, ale gdyby sondy internetowy i wsparcie internautów miało przełożenie na wybory to JKM byłby w trakcie drugiej kadencji Prezydenta RP :)

pretm pisze...

miało być "gdyby sondy internetowe"... "miały"

Ale też zgoda co do tego, że nie należy rozpatrywać głosów w kategorii zmarnowanych, bo się popiera mniej popularnego kandydata.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.