20 sie 2010

"Zakochaj się w Warszawie – Sylwestrowa Moc Przebojów" za 3 miliony 600 tysięcy złotych.

Poniższą informację warto czytać pamiętając o tym, jak to w budżecie na rok 2011 trzeba poszukać pół miliarda oszczędności ze względu na trudną sytuację z przychodami do budżetu. Na tegorocznej zabawie sylwestrowej oszczędności nie będzie.

W czwartek radni będą głosować nad przeznaczeniem 3 600 000 złotych na „Zakochaj się w Warszawie – Sylwestrowa Moc Przebojów”. Tyle samo ile rok temu, a prawie połowa kosztów, które poniesie miasto to wynagrodzenie artystów.

Odnośnik do projektu uchwały.

Ciekawie przedstawiona jest koncepcja zabawy:
Temat przewodni imprezy: Polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej w 2011 roku

Scenariusz koncertu będzie nawiązywał do polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, która rozpocznie się w lipcu 2011 roku. Motywem przewodnim będzie Warszawa jako stolica większości wydarzeń unijnych oraz nadająca kierunek polityczny Unii. Do występu zostaną zaproszone gwiazdy z krajów UE oraz z Polski. Polscy artyści oprócz swoich utworów będą wykonywać przeboje gwiazd europejskich. O północy nastąpi odpalenie specjalnego zegara, który będzie odliczał czas do momentu rozpoczęcia polskiej prezydencji.

Podczas tego koncertu nie może zabraknąć nie tylko wrażeń muzycznych, lecz także spektakularnych popisów tanecznych. Z całości powstanie barwne show – połączenie polskich i światowych przebojów rozpoznawalnych i lubianych przez wszystkie pokolenia warszawiaków.

Koncert Sylwestrowy to jedno z największych przedsięwzięć realizowanych każdego roku, dlatego też koncepcja scenariusza jest nawiązaniem do znaczącego wydarzenia dla Polski, jak również i dla Warszawy.
A to biurokraci z Brukseli nie chcieliby się do imprezy dorzucić?

3 komentarze:

Złota 20 pisze...

Niestety, pieniądze są marnowane, za to propaganda dla ratusza idzie w mediach pełną parą.

Anonimowy pisze...

Trzeba się odwdzięczyć artystom, którzy poparli Bronka.

pretm pisze...

Akurat tutaj chodzi głównie o Polsat. Nie może być zaniedbany.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.