6 sie 2010

Transparent w rękach radnego.

Z cyklu "Czym zajmują się dzielnicowi radni". Przedstawiciel Platformy Obywatelskiej, postanowił powalczyć przed Pałacem Prezydenckim z pomocą transparentu "Jarosławie Kaczyński - opamiętaj się!":


Źródło: TVN Warszawa.

Źródło: michalkubiak.pl

Pan Radny tutaj i tutaj.

Z relacji na blogu Budynia78:
(...) Ponieważ więcej napisałem dotąd o dzisiejszym popołudniu, wrócę jeszcze do wczorajszego wieczoru. Bardzo dużo obserwatorów, z reguły niechętnych krzyżowi, dwa transparenty "anty". Jeden chałupniczy, trzymany przez młode osoby, z którymi z początku nawet można było porozmawiać, niestety później za punkt honoru uznały one zasłanianie transparentu przysłanego przez francuską Polonię.

Drugi, wzbudzający większe zainteresowanie wykonany był w pełni profesjonalnie - duża tablica, przymocowana śrubami do drewna, z wyraźnym nadrukiem "Walka polityczna za pomocą krzyża TO DZIEŁO SZATANA! Jarosławie Kaczyński, opamiętaj się". Ta tablica ochraniana była przez kilku ogolonych na łyso dość groźnych typów. Znać było talenty polityczne i organizacyjne pijarowców Janusza Palikota.
Źródło: Link do strony.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Kubiak, Kubiak, walnij se zimnego Lecha i wypad na bambus.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.