25 maj 2010

Urzędnika od "prowadzenie spraw z zakresu komunikacji publicznej" zatrudnimy.

Wypowiedź Tomasza Andryszczyka, rzecznika Prezydent Hanny Gronkiewicz Waltz, dla Życia Warszawy sprzed miesiąca: "Zwiększamy liczbę etatów tylko tam, gdzie to jest niezbędne."

Kilka dni temu dla dzielnicy Białołęka niezbędne stało się poszukiwanie kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze pod nazwą "Stanowisko urzędnicze w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej."

Czym będzie zajmowała się osoba zatrudniona na tym stanowisku?
 • opracowanie i redakcja materiałów informacyjnych do publikacji wydawanych przez dzielnicę w wersji angielskiej;
 • współpraca w zakresie przygotowania i realizacji planów przedsięwzięć promocyjnych i PR wynikających z potrzeb, tradycji dzielnicy oraz realizowanie projektów promujących dzielnicę;
 • organizacja konferencji, spotkań z mieszkańcami;
 • redakcja tekstów i administrowanie wersją anglojęzyczna strony internetowej;
 • prowadzenie spraw z zakresu komunikacji publicznej, współpraca w tym zakresie z ZTM;
 • obsługa fotograficzna wydarzeń związanych z działalnością urzędu i dzielnicy także poza urzędem;
 • realizacji innych zadań administracyjnych wynikających ze specyfiki wydziału.
 • zapewnienie prawidłowej komunikacji urzędu z mieszkańcami dzielnicy poprzez opracowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych o wydarzeniach związanych z dzielnicą.
Wymagania konieczne:
 • obywatelstwo polskie
 • wykształcenie wyższe na kierunku nauki humanistyczne, nauki społeczne;
 • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office, Internetu;
 • znajomość języka obcego (potwierdzona certyfikatem);
Link do ogłoszenia.

Jakiś czas temu, urzędnicy jednej z dzielnic skarżyli się w telewizji, że nie mogą zatrudnić nowych osób do Wydziału Obsługi Mieszkańców, ze względu na ograniczenia narzucone przez Ratusz.

Jak widać na powyższym przykładzie Białołęki, czy na Pradze Południe (notka "Urzędnika od przygotowywania "okolicznościowych wystąpień Burmistrza Dzielnicy" zatrudnimy") ograniczenia nie dotyczą stanowisk związanych z promocją.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

PR dźwignią sukcesu PO :)

Anonimowy pisze...

Otoczenie Prezydenta Warszawy w latach 2002-2005
Strzelczyk - szefowa Gabinetu Prezydenta Warszawy L.Kaczyńskiego,
Jakubiak - szefowa Biura Prezydenta Warszawy L.Kaczyńskiego,
Arkuszewski - szef Zespołu Doradców Prezydenta Warszawy L.Kaczyńskiego
Poza tym jako wolni strzelce jako Doradcy Prezydenta Warszawy: Soloch, Polko, Kowal,
To wszystko za nasze podatki...

Anonimowy pisze...

PO to tylko PR i manipulacja. Ta partia w zasadzie dba tylko o to. Fakt, że wiedzą jak nas ogłupić i zmanipulować. Sondaże i manipulacja nastrojami są podstawą strategii. Raz już temu ulegliśmy. W Warszawie wybrano HGW. Teraz zastanawiamy się jak do tego mogło dojść. To prawda, że Marcinkiewicz też był klęską. zawodzi mechanizm wyłaniania rzeczywiście dobrych. Teraz niebezpieczeństwo jest zbyt wielkie. PO osiąga monopol władzy. Już stanowią prawo miejscowe "pod siebie". Jak to wszystko zgrają, będziemy mieli system jednopartyjny. Pozostałe partie są bezradne. Mają jakieś programy.Nie mają forsy. W odpowiednim czasie nie postawiły na PR. W tych partiach są ludzie o różnym wyglądzie. Jak to w życiu. W PO wszyscy chudną na potęgę. Znikają im zmarszczki a ciało nabiera pięknego opalonego kolorytu i jędrności. Może ktoś zechce pokazać fotki tych polityków z początków PO. Oni wtedy wyglądali jak o 10 lat starsi niż dziś. Rządzą nami nasze wyobrażenia o innych. Wybieramy nasze wyobrażenia. Potem nasze krzywdy są bardzo rzeczywiste. Prawo miejscowe dotyczące warszawskich nieruchomości jest krzywdzące dla wielu obywateli tego miasta. Miastem rządzi " szczupła brunetka", która jest profesorem prawa.

Anonimowy pisze...

Profesorem prawa ???? Buahahahahahahaahahahahaha

Anonimowy pisze...

ma habilitację i piastuje stanowisko profesorskie na UW. Pojawia się na zajęcia, do tego jest kierownikiem Zakładu Administracyjnego Prawa Gospodarczego i Bankowego. Podobno można ją częściej spotkać w Ratuszu niż na UW

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.