3 kwi 2010

Sprawozdanie z wykonania budżetu 2009 w mediach.


Ponad tydzień temu narzekałem na małe zainteresowanie mediów sprawozdaniem z wykonania budżetu. Dlatego nie byłoby fair nie wspomnieć o relacjach w mediach, które pojawiły się w mijającym tygodniu. Do czego warto zajrzeć?

TVN Warszawa: Wydatki na Szpital Południowy: 604 złote, 42 grosze. Pani Prezydent nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie o realizację inwestycji, którą obiecała w kampanii wyborczej. Obowiązkowo.

Fakt: Obiecali, ale nie zrobili. Lista inwestycji z zerowym wykonaniem.

Życie Warszawy: Miesiąc na rozliczenie, jak zarabiali i wydawali.

Gazeta Stołeczna: Rzeźby Abakanowicz za ciężkie dla wiaduktu. Ten artykuł wyjaśnia dlaczego na projekt "Wykonanie rzeźb na Placu Na Rozdrożu" z zaplanowanych 100 tysięcy złotych nie wydano ani złotówki. Na postawienie rzeźby na placu nie ma zgody ZDMu.

Gazeta Stołeczna: Na czym Warszawa zarabia i jak wydaje. Dowcip tygodnia, czyli Gazeta "dotarła do raportu skarbnika", który w rzeczywistości jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych od kilkunastu dni. Jan Fusiecki przebił siebie kilka dni później, kiedy pisał o Młodzieżowej Polonii i nie wspomniał, że dzień wcześniej sprawę opisało Życie Warszawy.

Passa: Niemoc w wydawaniu budżetowych pieniędzy. O wykonaniu inwestycji na Ursynowie.

PS Poprzednie notki w sprawie wykonania budżetu w zakładce budżet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.