8 kwi 2010

Ofensywa na Pradze.

Dzisiaj Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz odwiedziła Pragę Południe (informacja na stronach miasta), w sobotę Pani Prezydent w warszawskim zoo otworzy budynek rekinarium i hipopotamiarnię, a 14 kwietnia Katedra Nauk Politycznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej organizuje spotkanie z Panią Prezydent pod tytułem "Miasto a w nim... o Warszawie, jej problemach i urokach."

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 14, więc tutaj relacji raczej nie będzie, poza tym nie mam pewności, czy jest to spotkanie otwarte. Szczegóły na stronach uczelni.

Gospodarska wizyta, photo-op z koparką, spotkania ze studentami? Jak najbardziej tak. Nadzwyczajna sesja Rady Warszawy o polityce mieszkaniowej miasta? A to już nie.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

było wczoraj w TVP Info, oczywiście na stronie UM brakuje tego najważniejszego – tragicznego remontu Francuskiej. Po prostu dziadostwo tego miasta i jego władz mnie przeraża, Japończycy czy Chińczycy budują 1 km most w rok my 500 m ulicy w rok nie potrafimy wyremontować. Ta inwestycja winna być zrealizowana w 3 msc w czasie letnich wakacji a nie przez takich niedojadów cały Gocław przeżywa kolejny rok katusze komunikacyjne.
Już nie wspominam o takich inwestycjach jak dokończenie obwodnicy śródmieścia, Aleja Tysiąclecia, tramwaj na Gocław itp.
Oczywiście HGW rżała w obiektywie i zapewniała że Praga dostanie kolejne pomniki, muzea, zabytkowe ruiny bo one są najważniejsze dla życia i rozwoju miasta ….

pretm pisze...

Dziękuję za komentarz.

Z punktu widzenia władzy inwestycja może trwać i trzy lata zamiast pół roku, najważniejsze żeby zakończono przed wyborami.

Anonimowy pisze...

o, komuś tęskno za dawnymi czasami mrocznego kaczyzmu, kiedy ulice były remontowane w miesiąc, za zaniedbanie odśnieżania miasta sam pan dyrehtor wyleciał na zbity pysk z roboty, wyremontowano i posprzątano parki, no i zrobiono remont Krakowskiego Przedmieścia, na którym obsada bufetu tak lubi się teraz fotografować

na szczęście ten morderczy kaczystowski reżim przeszedł do historii, dziś wszystkim żyje się lepiej, pani prezydent uśmiecha się we wszystkich partyjnych kanałach tv i czasopismach, Walter bardzo zadowolony z zastrzyku gotówki, Solorz bardzo zadowolony, Michnik zadowolony, wszyscy zadowoleni!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.