22 kwi 2010

Mapka mapce nierówna.

Ratusz zaprezentował dzisiaj mapkę przedstawiającą trasy komunikacji szynowej w Warszawie. Koszt druku mapek w nakładzie 600 tysięcy to ponad 120 tysięcy złotych (link do zamówienia).

Podobną mapkę przedstawiała Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz w kampanii wyborczej w roku 2006. Dla porównania, co udało się zrealizować z mapki wyborczej, obie mapki poniżej:2006:


2010:

4 komentarze:

Anna pisze...

Tak nawciskali tych przystanków, że wersja 2010 nawet wygląda gęściej;)
Proponuję podrukować tego trochę, jak będzie czas kampanii z uśmiechniętą twarzą bufetowej i kolportować w autobusach jadących na Bemowo (opcjonalnie wrzucać mieszkańcom Chrzanowa do skrzynek) czy Tarchomin.

Anonimowy pisze...

Wszystko co się stało po wyborze Waltzowej jest tragedią tego miasta. Długi zaciągnięte na dziesięciolecia, stopień urzędniczej uznaniowości, chamstwo uchwałodawcze w radzie Warszawy....(wyliczać bez liku). Najbardziej jednak lubię ten okrzyk: "odbieram pani/panu głos". Oszukano nas. Następnym krokiem będzie ustawa reprywatyzacyjna dla Warszawy. Oni nie popuszczą. Muszą się uwłaszczyć na miejskim majątku i zabezpieczyć jeszcze w tej kadencji, bo zawsze może nie być drugiej. Fundusz Nieruchomości Warszawskich ma już prezesów i nabywców tych nieruchomości. Nabywcy tych nieruchomości mają miejskie obligacje. Wszystko jest w zgodzie z prawem. Tylko jakim prawem?

Anonimowy pisze...

Warszawiacy pomyślcie dobrze zanim oddacie głos w wyborach bo zły wybór może nas drogo kosztować.Oto właśnie są skutki.

Anonimowy pisze...

DW. Główny ?????

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.