22 mar 2010

ŻW o Centrum Komunikacji z Mieszkańcami.

W dzisiejszym Życiu Warszawy, Robert Biskupski w artykule Dokumenty za kliknięcie opisuje projekt Portalu Samoobsługi Mieszkańca, który jest częścią Centrum Komunikacji z Mieszkańcami wprowadzonego do WPI na ostatniej sesji Rady Warszawy (notka Centrum Komunikacji z Mieszkańcami za ponad 7.5 miliona złotych.)

Warto zwrócić uwagę na wypowiedź radnego Dariusza Figury, który próbował dowiedzieć się więcej o centrum, a co okazało się niemożliwe.

Oczywiście brak informacji nie przeszkodził "maszynce do głosowania według instrukcji z Ratusza" (znanej również jako klub radnych Platformy Obywatelskiej) przegłosować kilku milionów złotych na ten projekt.

Po co 60 radnych w Radzie Warszawy, która ma sprawować funkcje kontrolne, skoro tylko kilkunastu z nich rzeczywiście interesuje się tym jak miasto wydaje pieniądze? Gdyby było ich o połowę mniej, nikt nie zauważyłby różnicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.