6 mar 2010

Sesja w sprawie przygotowań Warszawy do Euro 2012 we wtorek.

Wczorajsza Gazeta Stołeczna w artykule PiS zwarty i gotowy przed Euro 2012. Będzie awantura? zapowiedziała na czwartek (11 marca) nadzwyczajną sesję Rady Warszawy w sprawie przygotowań do Euro 2012, która ma być zwołana na wniosek radnych klubu PiS. Nie dziwię się, że potrzebne są nadzwyczajne środki, skoro ostatnie posiedzenie Komisji ds. Organizacji EURO 2012 odbyło się w listopadzie 2009. Wniosek o zwołanie sesji.

Jedna drobna uwaga: sesja ma rozpocząć się w dniu 9 marca 2010 r., o godz. 13.00.

Przynajmniej tak wynika z informacji opublikowanej przez ratusz na stronie internetowej miasta. Radni klubu PiS faktycznie wnioskowali o zwołanie sesji na dzień 11 marca, aby zgodnie z tradycją sesja odbyła się w czwartek, ale najwyraźniej to jakiś problem.

Oczywiście jak w przypadku innych sesji nadzwyczajnych największym problemem może być brak kworum, obecność samej opozycji nie wystarczy.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
pretm pisze...

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Anonimowy pisze...

Jeżeli ta ekipa załapie się na druga kadencję, to pewnie w 2012 będziemy w samym środku walki o przejęcie przez królika i przyjaciół królika naszych warszawskich nieruchomości. Wtedy czynny będzie tylko stadion i te knajpy, które już przejęli znajomi i przyjaciele królika. Reszta najemców pewnie zechce powiadomić świat o tym co w Warszawie się wyprawia i jaka tu jest sprawiedliwość. Będzie świetna okazja. Świat na chwilę na nas zerknie. Teraz nie ma jeszcze na co. Brud, zaniedbanie, walące się zabytki, wszechwładna prywata, drożyzna wywołana czynszami i podatkami lokalnymi. W 2012 też tak będzie. Tyle, że wpadnie paru obcych dziennikarzy i może wtedy i dzięki nim do ludzi dotrze coś poza wazeliną.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.