10 mar 2010

Misie pluszowe i inne materiały promocyjne dla Ursynowa.

Co takiego jest z warszawskim urzędnikami i ich potrzebą zamawiania pluszowych maskotek? Jak nie Straż Miejska rok temu, tak teraz Urząd Dzielnicy Ursynów.

Dzielnica opublikowała dzisiaj ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na materiały promocyjne. Wartość udzielonego zamówienia to ponad 100 tysięcy złotych (netto). Przedmiot zamówienia to misie pluszowe, pamięci USB, smycze metalowe na łańcuszku, T-shirty.

Czy dzielnice nie miały oszczędzać na gadżetach promocyjnych? Jak Pani Prezydent skończy już liczenie głosów w prawyborach Platformy, to polecam sprawdzenie jakie są aktualne wytyczne dla dzielnic.

Link do ogłoszenia (pdf). Link do zamówienia.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

trafić taki kontrakt na pluszaki to jest gratka!!

Anonimowy pisze...

to nie misie, to Misiaki

proponuję do kompletu gumowe palikotki

Anonimowy pisze...

Mam takiego misia i moja córka bardzo go lubi!

Anonimowy pisze...

Po co komu taki miś ? Jak to po co !!! To miś na miarę naszych możliwości !!!! itd. itp.

Anonimowy pisze...

Łubu dubu, nie żyje twórca misia prezes naszego"klubu", niech żyje nam. To mówiłem ja - trener (specjalista do spraw promocji i innych emocji w miejskim ra... tuszu).

Anonimowy pisze...

Witam,

cos "nie tak" nie z warszawskimi urzednikami a ztworcą tej notki. Jesli juz tropicie afery to tropcie i przestancie zajmowac się pierdołami w stylu "na tropie pluszowego misia".Odrobina edukacji i się dowie Pan, Panie Autorze, że pluszaki są standardowym elementem działan promocyjnych. Oczywiście rozumiem, że daleko Panu do zrozumienia owych zawiłości, poproszę jednak zająć się newsami zamiast pierdółkami.
P.S. Ciekawe, czy ten post przejdzie sito modera? :)

pretm pisze...

pierdołami w stylu "na tropie pluszowego misia".

Nie pierdołami a sposobem wydawania miejskich pieniędzy. I to w odniesieniu do polecenia z Ratusza, aby dzielnice oszczędzały na gadżetach promocyjnych.

pretm pisze...

P.S. Ciekawe, czy ten post przejdzie sito modera? :)

Post przeszedł !!!!!!!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.