21 lut 2010

Zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza.

Z cyklu "Przyjaciele Pani Prezydent o Pani Prezydent." Fragment wywiadu w radiowej Trójce z Grzegorzem Schetyną o prawyborach w Platformie, w których Pani Prezydent będzie przewodniczącą komisji wyborczej:
Michał Karnowski: (...) Hanna Gronkiewicz Waltz sprawdzi na kogo zagłosował Grzegorz Schetyna...

Grzegorz Schetyna: Sprawdzi na pewno, nie mam złudzeń.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

czy można coś zrobić z tym serwisem żeby nie pisał 21 luty ale po polsku 21 lutego? przecież to nie jest blog PO, pisz pretm po polsku!

Anonimowy pisze...

... a gdzie pisze, że luty a nie lutego? :)

pretm pisze...

Wyrzuciłem datę, to kwestia tłumaczenia Bloggera.

Anonimowy pisze...

Niem ma się co dziwić. W koncu nasza droga "buferowa" robiła w londyńskim oddziale EBOiR'u za kadrową a jak ogólnie wiadomo kadrowy zajmuje się przede wszystkim donosami, podsłuchami itp. Zresztą nasz słodki "ponczuszek" (strasznie się bidoka teraz odchudza przed kampanią wyborczą ale do A. Kwaśniewskiego jej jeszcze nieco brakuje) sam przyznał się do tego publicznie że analiza donosów i plotek to była jej główna (jeśli nie jedyna) praca w tej instytucji. Nie ma się zatem co dziwić że to samo jest w ratuszu czy partii łobywatelskiej w której Handzia trzyma swoje odciski na kopytkach.

Anonimowy pisze...

Pewnie że sprawdzi. Jak się okazało, prawybory będą jawne - każda kartka z głosem będzie dokładnie opisana kto głosował (włącznie z PESELem dla dokładności).

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.