15 lut 2010

Wykonanie budżetu po czterech kwartałach roku 2009.

W Biuletynie Informacji Publicznej urzędnicy Ratusza opublikowali informację z wykonania budżetu za IV kwartał 2009 r. Poniżej informacja, do której zostało dodane wyliczenie, jakie było rzeczywiste wykonanie wydatków majątkowych (inwestycje) w odniesieniu do planów Ratusza z uchwały budżetowej (na żółto):


Źródło: Link do strony.

Ratusz będzie przedstawiał wskaźnik wykonania inwestycji jako 88%, natomiast należy pamiętać, że oryginalny plan zakładał wydanie ponad 3 miliardów złotych, a w ciągu roku 2009 zmniejszono plan o prawie 700 milionów złotych.

Wśród zmian zrzucono inwestycje, które zostały dotknięte kryzysem, ale były też inwestycje, gdzie miasto nie wydawało pieniędzy ze względu na opóźnienia w ich realizacji, lub opóźnienia w przygotowaniu.

Dla porównania rok 2008:


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ostatnia Pozycja 2.2 - Wykup obligacji samorządowych. Jeśli jakikolwiek prokurator może myśleć samodzielnie, to niech się temu przyjrzy.
Pozdrawiam

pretm pisze...

???

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.