18 lut 2010

Ważniejsze rzeczy niż jakaś tam rada miasta.

W tym tygodniu Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz: jak to w poniedziałek zakończyła pracę w Ratuszu wcześniej i udała się na zajęcia ze studentami na UW (Fakt: Pani prezydent dorabia), we wtorek została szefową komisji wyborczej Platformy Obywatelskiej i będzie odpowiedzialna za partyjne prawybory, udzieliła wywiadu w Radiu Zet, w Radiu PiN, w Polsat News, a jutro będzie w TVN Warszawa.

Ale dla radnych, którzy dzisiaj spotkali się na jedynej w lutym sesji Rady Warszawy i dyskutowali m.in. o zmianach w budżecie i odśnieżaniu miasta, nie miała nawet 5 minut. Kampania wyborcza roku 2006:
W przeciwieństwie do moich poprzedników będę współpracowała z radnymi i będę starała się być na każdej sesji Rady Miasta.

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bufetowa to tzw. człowiek orkiestra ???

pretm pisze...

Nie, ma po prostu bardzo dużo czasu.

BD pisze...

Paragraf 37 ust. 2 Statutu Warszawy brzmi "Prezydent uczestniczy, w miarę mozliwości, w sesjach Rady Miasta".
Możliwości prezydent Hanny Gronkieiwcz-Waltz są mocno ograniczone.

Anonimowy pisze...

Kaczyński wolał la Boheme od posiedzeń Rady Wwa i wystawiał na niej niejakiego Urbanskiego.Było mało merytorycznie, ale za to jak śmiesznie.
ps. L.Kaczyński był wykładowcą w Suwałkach, załatwił mu to Zieliński (PiS - były Burmistrz Śródmieścia)
- serwis jest cieniutki

Anonimowy pisze...

i na dodatek nudny. Lubię na każdej sesji pytania posłów PiS - gdzie jest prezydent ( to tak z cyklu gdzie byli rodzice :) ).

pretm pisze...

Lubię na każdej sesji pytania posłów PiS - gdzie jest prezydent ( to tak z cyklu gdzie byli rodzice :) )

"na każdej sesji"? Nie wydaje mi się.

Przeczytałeś/aś obietnicę HGW? Na ilu sesjach była w 2009 roku? Na dwóch z dwudziestu.

Trzeba było nie obiecywać.

i na dodatek nudny.

Bardzo mi przykro. Strasznie przykro.

lideksynubeka pisze...

ten co lubi pytania poslow PiS na kazdej sesji,jak rozumiem jest platfonsiackim radnym i zamiast zajac sie realizacja obietnic wyborczych bufetowej pałęta sie po forach internetowych za MOJE pieniadze.
Platfons,gdzie Most Krasinskiego!?A Nowolazurowa,a poszerzenie Gorczewskiej do granic miasta?
A ten co pisze ,ze serwis jest nudny robi to codziennie od paru miesiecy.Skoro tu codziennie zaglada,to serwis nie jest taki nudny.
typowa logika platfonsa.Zgodnie z nia lepiej placic podatek PiT 40% niz 32%

Anonimowy pisze...

Prezydenci powinni uczestniczyć w obradach rad miast. I powinni sumiennie spełniać tą właśnie powinność. Musimy wybrać takiego, który nie dorabia na mieście. Jest tylko zasadnicze pytanie: GDZIE DORABIA WALTZOWA? Bo może ona dorabia w ratuszu? Tak czasem tam wpadnie pokazać nową garsonkę i powołać kilku nowych urzędników. Rośnie biurokracja. Rosną nadzieje na ponowny wybór. Bez przesady z tymi nadziejami. Ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego pokazały, jak można liczyć na lojalność i poparcie podległych urzędników. Urzędujący burmistrz Środmieścia otrzymał tak znikomą liczbę głosów, że pewnie nie głosowali na niego podwładni. Jest ich przecież znacznie więcej. A jeszcze ich rodziny i znajomi? To teoretycznie potężny elektorat. A tu klapa.

Anonimowy pisze...

ten funkcjonariusz, co na okrągło pisze, że "serwis nudny", pewnie jest tu służbowo, a że dla niego serwis nudny, to wcale nie dziwi, pewnie niewiele rozumie z tego co tu czyta

Anonimowy pisze...

Cała ta kadencja to żenada. Skąd tak wielkie poparcie?

pretm pisze...

Skąd tak wielkie poparcie?

Nigdy z PiSem, nigdy z PiSem, nigdy z PiSem, nigdy z PiSem i tak dalej.

http://www.youtube.com/watch?v=2U_LK3yx1pA

pretm pisze...

"serwis nudny",

Dla jasności, ja się za to nie obrażam. Każdy ma prawo do swojej opinii.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.