19 lut 2010

Radna Katarzyna Munio o etyce w sprawowaniu funkcji samorządowej.

Radna Katarzyna Munio (SD), w trakcie dyskusji na sesji rady miasta o likwidacji spółki Wola Sport, przypomniała o praktykach rządzącej partii w obsadzaniu stanowisk w miejskich spółkach.

Warto obejrzeć to wystąpienie, również dla nerwowych reakcji przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, w której Pani Radna była jeszcze rok temu...

Fragment wystąpienia od 03:30:


Pani Radna, będąc jeszcze w Platformie Obywatelskiej, zagłosowała przeciwko zwiększeniu środków na modernizację Stadionu Legii („Wielki błąd Platformy”). Miała ten komfort, że nie była zależna od partii np. w sposób, który opisała Gazeta Stołeczna w artykule Radni otrzymują posady z partyjnego klucza.

Wtedy Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz w wywiadzie dla Wyborczej oskarżyła radną, że "dostała od kogoś misję i wypełniła ją." (źródło) Pani Prezydent nigdy nie wyjaśniła, o co chodziło. Tymi samymi metodami posłużyła się na sesji wiceprzewodnicząca Ligia Krajewska (PO), co widać na powyższym nagraniu. Nieładnie, nieładnie.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To kobitka z jajami!

pretm pisze...

Na pewno wyróżnia się na tle koleżanek z rady.

Anonimowy pisze...

Szczególnie w porównaniu z radną Krajewską czy,o Boże, samą HGW...

Anonimowy pisze...

rzeczywiście ta kobitka wygląda jakby miała jaja.

Anonimowy pisze...

Może doczekamy, że takie osoby będą większością w tej skorumpowanej radzie.

Anonimowy pisze...

The best is Kierwiński- ojciec szefem MPO

Anonimowy pisze...

1)Munio powinna wystartować w wyborach na prezydenta Warszawy. Zabrałaby Waltzowej głosy kobiet. I nie tylko kobiet. Dzielna syrenka. 2)Kto i jak zapanuje nad chamstwem na salach obrad? Te dogadywania w trakcie wypowiedzi.... To chyba ze strachu i wstydu te wcinki?

Anonimowy pisze...

Problemy psychiczne drogiej Lidii K. są ogólnie znane. Ona jest wręcz chora jeśli nie może sobie pod nosem pomamrotać swoje mantry i wyrazić konstruktywnej, socjalistycznej krytyki. Typowy radzicki człowiek.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.