22 lut 2010

A przecież z dokumentów wynikało.

W związku z Śledztwo ws. siedziby PiS ostatecznie umorzone (Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił skargę HGW na umorzenie śledztwa przez prokuraturę), warto przypomnieć, że były to kwity wyciągnięte w październiku 2007. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że chodziło o trwającą kampanię wyborczą do parlamentu.

18 października 2007, trzy dni przed wyborami:
Od czasu gdy Andrzej Lepper zaczął o tym mówić, analizujemy materiały dostępne w urzędzie miasta – wyjaśniła w radiu TOK FM prezydent stolicy. - Z dokumentów wynika, że szereg przepisów zostało przekroczonych. Jest podejrzenie wyprowadzenia majątku Skarbu Państwa. Ponieważ istnieje ryzyko przedawnienia, trzeba to jak najszybciej wysłać do prokuratury – dodaje.
Źródło: Link do strony.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

No nie był bym taki pewny bo jak mawiał dobry wojak Szwejk "Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było". Tutaj obowiązuje nadal naczelna zasada 3 RP która brzmi "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy naszych". Pokrzyczeli sobie na siebie wzajemnie, podnieśli ciśnienie, pokazali głupiemu elektoratowi że niby czymś się różnią od siebie i już wystarczy tych zabaw bo się jeszcze z tego zrobi "lustracja totalna" a tego nikt przecież nie chce. Teraz na nowo zaczną sie obrzucać błotkiem i szukać na siebie haków bo nowa kapania nadciąga a potem ponownie wszystko rozejdzie się po kościach niezależnie czy u władzy w mieście zostana lemingi od HGW czy pisowskie plemie czy inne lewactwo.

Anonimowy pisze...

o przepraszam - naczelna zasada 3 RP brzmi "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych", śmiesznie to wyszło :)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.