28 lut 2010

"Mieli takie plany", czyli obrona przez atak.

Pani Prezydent Gronkiewicz Waltz w trakcie dyskusji podczas wykładu dla Instytutu Politologii UKSW wypowiedziała się na temat osób krytykujących modernizację stadionu Legii. Powiedziała, że osoby, które ją najbardziej krytykowały, miały plany sprzedania terenów Legii i budowy na nich apartamentowców.

Ponieważ ta kwestia powraca po raz kolejny od roku 2008, byłoby dobrze, aby Pani Prezydent zamiast oskarżać wszystkich, którzy mieli wątpliwości, co do modernizacji za ponad 450 milionów złotych, wreszcie ujawniła: na czym polegał ten plan, kto był jego autorem, kto go wspierał. Chciałbym wiedzieć: czy radni, którzy głosowali przeciw zwieszeniu inwestycji, również byli w to zaangażowani.

Bez ujawnienia tych informacji, będą to tylko niezbyt eleganckie oskarżenia bez pokrycia, służące do obrony kontrowersyjnej inwestycji.

I na marginesie: dziwnie brzmi oburzenie na apartemntowce w głosie osoby, która chciała przenieść Stadion Narodowy poza Warszawę i mówiła o terenach Stadionu X lecia: "Z wybudowanych tu domów byłby piękny widok".

1 komentarz:

Wojciech Kozlowski pisze...

Pani Hania zaatakowala tez Radio Maryja - mowiac - ze oglada Telewizje Trwam.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.