19 sty 2010

Odmówiła.

Dziennik Polska w sprawie innych kandydatów Platformy na prezydenta:
(...) Od kilku tygodni trwają też sondażowe rozmowy z pozostałymi osobami, które wchodzą w grę. Drugie w kolejności szanse miałby szef MSZ Radek Sikorski, ale premier nie ma do niego zaufania. Sam Tusk myślał o prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz. Ta jednak zdecydowanie odmówiła.
Źródło: Anna Wojciechowska, Tusk coraz dalej od kandydowania, Polska the Times, link do strony

Przy tej okazji polecam artykuł "Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz mogła zostać prezydentem" z września 1996 roku, w którym Andrzej Anusz, współpracownik HGW z kampanii, przekonuje, że Pani Prezydent wygrałaby wybory prezydenckie w roku 1995. Gdyby tylko inni kandydaci się wycofali :)

Taka wspaniała kandydatura, a skończyło się na 2,76%.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

A jużci,odmówiła...;-)))))))))))))))))
To chyba ona takie plotki puszcza żeby tą myśl upowszechnić!Przecież ona aż nogami do tego przebiera - patrz ostatni wywiad w "Dzienniku"!
Tylko się boi, że jak się Tusk zorientuje to ją, jako potencjalnego rywala, swoim zwyczajem skasuje.A jest za co...;-)

Anonimowy pisze...

Andrzej Anusz?Ten oszust od plagiatu pracy magisterskiej???;-)To znaczy,że HGW zawsze miała "dobrą rękę"w dobieraniu sobie współpracowników, a nie tylko teraz w ratuszu...;-)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.