6 sty 2010

Nowa strona Ratusza (na rok wyborczy).

Już od roku 2007 Biuro Promocji obiecuje nową stronę internetową miasta. W planach było nawet uruchomianie telewizji internetowej.*

W międzyczasie zrezygnowano z ogłoszenia przetargu na wykonanie strony od A do Z, powołano w listopadzie 2008 zespół zadaniowy ds. uruchomienia nowego portalu internetowego m.st. Warszawy i postanowiono przygotować projekt własnymi siłami (chociaż i tak korzysta się z pomocy firmy zewnętrznej)...

Jutro odbędzie się konferencja prasowa na temat nowego portalu internetowego Warszawy. Coś się urodziło idealnie na rok wyborczy. Link do zapowiedzi.

Ciekawe będzie nie tylko to, co Ratusz doda, ale czy też cała funkcjonalność dotychczasowej strony zostanie zachowana.

* Tego pomysłu nie trzeba już realizować, bo Ratusz znalazł inny sposób na prezentowanie swojej Warszawy. Jest to "Kronika m.st. Warszawy", czyli magazyn filmowy ukazujący się w TVP Warszawa i na ekranach CityINFOtv w wagonach metra. CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora.

14 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora."

Równie dobrze można napisać: Magazyn ukazuje się w TVP Warszawa=TVP=PiS

Aha i pewnie Chopin też specjalnie urodził się 200 lat temu, żeby Hanna Gronkiewicz-Waltz z PO mogła w roku wyborczym organizować różnego rodzaju działania promocyjne.

Twierdzenie, że urzędnicy specjalnie spowalniali prace nad nową stroną i zmuszali mieszkańców do korzystania ze starej, słuchając narzekań, że nie mogą jej zmienić od tak długiego czasu tylko po to żeby ją uruchomić w roku (wyborczym) 2010 (warto dodać-na początku, wybory są za 10 - 11 miesięcy, kto w październiku będzie pamiętał a tym, że jest nowa strona?!) jest tak absurdalne że aż śmiesznie...do łez.

pretm pisze...

"TVP Warszawa=TVP=PiS"

Niektórym to się wszystko z PiSem kojarzy. Współczuję.

Twierdzenie, że urzędnicy specjalnie spowalniali prace nad nową stroną

A gdzie to jest napisane w notce? Poproszę wskazać zdanie w którym to napisałem.

Anonimowy pisze...

hahaha

wezwijmy policję bo TVP, City Info i ratusz porozumiały się, żeby robić kronike w ktorej np. wystepuja: dyr. teatru żydowskiego, szpadzistki, wolontariusze zbierajacy jedzenie dla ubogich, dzieci tańczace boogie woogie, ludzie budujący dom pomocy społecznej...

http://um.warszawa.pl/v_syrenka/multimedia/kronika.php

a to cały spisek: http://www.agora.pl/agora_pl/1,66475,7049697.html

"Filmy emitowane są dzięki porozumieniu o współpracy AMS z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Krótkie filmy pokazujące w formie kroniki aktualności i wydarzenia z życia stolicy zostały przygotowane przez Centrum Komunikacji Społecznej w kooperacji z TVP Warszawa. W CityINFOtv filmy prezentowane są w spotach o długości od 20 do 45 sekund, a ich emisja odbywa się równolegle z premierami telewizyjnymi na antenie TVP WARSZAWA."

Ale jak ktoś chce udowodnic że wszystko jest spiskiem agory i PO to jest w stanie wszystkie głupoty napisać...

pretm pisze...

wszystko jest spiskiem agory i PO

Powtórzmy ćwiczenie: A gdzie to jest napisane w notce?

Anonimowy pisze...

pisanie "TVP Warszawa=TVP=PiS" jest tak samo śmieszne jak pisanie CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora

tylko ty napisałeś to na serio ja obśmiewając powyższą logikę

dlatego to tobie należy się współczucie...

P.S. oczywiście nadałeś tytuł tej notce "Nowa strona Ratusza (na rok wyborczy)" i rozwikłałeś łamigłówkę współpracy CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora żeby pochwalić ratusz że zrobiła stronę na rok wyborczy i że współpracuje z agorą.

Może się zdziwisz ale są osoby czytający czasami twoje wpisy i to ze zrozumieniem więc znają twoje poglądy...

pretm pisze...

Jeszcze raz: Gdzie napisałem, że urzędnicy specjalnie spowalniali prace nad nową stroną?

pretm pisze...

CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora żeby pochwalić ratusz że zrobiła stronę na rok wyborczy

Akurat CityINFOtv nie ma nic do nowego portalu. Dlatego jest pisane z *, czyli na marginesie.

Anonimowy pisze...

widzę że nie zrozumiałeś więc zamieszczam cały fragment jeszcze raz

P.S. oczywiście nadałeś tytuł tej notce "Nowa strona Ratusza (na rok wyborczy)" i rozwikłałeś łamigłówkę współpracy CityINFOtv (patron przedsięwzięcia) = AMS = Agora żeby pochwalić ratusz że zrobiła stronę na rok wyborczy i że współpracuje z agorą.

a teraz spróbuje jeszcze jaśniej..

odpowiadając na twoje pytania w powyższym tekście uszczypliwie zauważono, że tytuł notki odzwierciedla twoje pozytywne nastawienie do urzędników, którzy otwierają stronę w roku wyborczym (uwaga uszczypliwość!) a rozwikłanie relacji łączących cityinfo z agorą zostało przedstawione w formie równania, żeby pochwalić urzędników za współpracę z tą spółką - wydawcą gazety wyborczej (uwaga uszczypliwość!).

pretm pisze...

Do skutku: Gdzie napisałem, że urzędnicy specjalnie spowalniali prace nad nową stroną?

pretm pisze...

żeby ją uruchomić w roku (wyborczym) 2010 (warto dodać-na początku, wybory są za 10 - 11 miesięcy, kto w październiku będzie pamiętał a tym, że jest nowa strona?!)

"Portal wystartuje oficjalnie w połowie tego roku." napisał dziennik Polska.

To już tak bliżej wyborów :)

Anonimowy pisze...

Rozumiem, że każde działanie w 2010 bedziesz traktował jako wyborcze.

UWAGA wszyscy czytelnicy hgw watch: pretm wszedł w rok wyborczy. Ma za zadanie podnieść notowania PiS. Miejscie to na uwadze czytając blog.

Anonimowy pisze...

Mądry panie blogowiczu, jeżeli już próbujesz dziennikarzyć, to rób to rzetelnie - jaki był zakres współpracy z tą firmą? To dość istotna informacja. Chyba, że chcesz powielać formułę wydawniczą "Faktu" i "SE" - przykre. Z informacji, do jakich sam dotarłem, prace trwały od początku 2009 roku. Podążając Twoją logiką: webmasterzy zatrudnieni w Urzędzie m.st. Warszawy celowo pracowali nad stroną rok... żeby puścić ją w eter na rok wyborczy. Uwaga! Spisek!

pretm pisze...

"Z informacji, do jakich sam dotarłem, prace trwały od początku 2009 roku."

Ale co to ma do rzeczy?

Anonimowy pisze...

Uwielbiam oglądać Kronikę m.st. Warszawy:D
"nie ustępują prace" (!!!)
"będzie gotowy" (!!!)
"już nadrobiono"(!!!) :D:D:D
ciekawe dlaczego widzę tak wyraźną analogię z Polskimi Kronikami Filmowymi z czasów PRL-u:D

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.