16 sty 2010

"Nie" dla Pani Prezydent od Zbigniewa Hołdysa.

Całkiem interesująca informacja, bo nieczęsto zdarza się, że ktoś znany odmawia Pani Prezydent Gronkiewicz Waltz.

Zbigniew Hołdys na Facebooku poinformował, że odrzucił zaproszenie do zostania ambasadorem Warszawy w staraniach o tytuł tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Wczoraj napisał:

Odrzuciłem zaproszenie pani Gronkiewicz Waltz by zostać ambasadorem projektu "Warszawa Europejską Stolicą Kultury". Nie mogę popierać miasta i rządzącej w nim ekipy, która odrzuciła w arogancki sposób kilka znakomitych projektów edukacyjnych zwalczających patologie szkolne, z CHARYTATYWNYM udziałem artystów, także moim. Jak się nie szanuje ludzi takich jak ja, to się takich ludzi jak ja nie zaprasza.
Pomimo tego, że Zbigniew Hołdys odrzucił zaproszenie Pani Prezydent, to na oficjalnej stronie miasta poświęconej naszej kandydaturze nadal jest jednym z ambasadorów: Ambasadorzy Warszawy, Zbigniew Hołdys. Jeżeli to było zaproszenie do zostania ambasadorem, to ciekawe czy Zbigniew Hołdys wiedział, że według miasta już od jakiegoś czasu jest tym ambasadorem.

PS Ciekawe o jakie projekty edukacyjne chodziło.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Znając tego Hołdysa, to mogło chodzić o projekty edukacyjne typu: namaluj ładnego donka, zatańcz z Biedroniem, postrzelaj do kaczek.

W sumie to nie wiadomo czy to dobra czy zła wiadomość, że jakiś tam Hołdys odmówił jakiejś tam Dosi. Szemrane towarzycho, jedno warte drugiego. Co ten typek ma wspólnego z tzw. kulturą, żeby zostać takim "ambasadorem"? Więc chyba w sumie dobrze, że odmówił, raz Dosia się zbłaźniła, zapraszając tego kolesia, a dwa, że koleś się na nią wypiął.

pretm pisze...

Skoro projekty były znakomite to warto je poznać.

Anonimowy pisze...

Zbyszek od jakiegoś czasu pokazuje, że ma jaja.

Anonimowy pisze...

Odzyskał mój szacunek. Może jednak myśli...POlsa sondaży, działania podpożądkowane kolejnym wyborom, nie roziązywaniem problemów. Czas to odkryć Panie Hołdys.
Polska po rządami PO jest Polską sondaży li i jedynie. A jest tyle spraw do załatwienia: projekty edukacyjne finasowane nie z funduszy miast, służba zdrowia, pomoc społeczna (rozdawnictwo NASZYCH pieniędzy przed wszystkim klientom wójtów i burmistrzów); drogi nie tylko autostrady (których nie ma),; emerytury dla służb mundurowych, zbyt wysoki ZUS, który służy tylko pensojom urzędników... e tecera, et tecera

Anonimowy pisze...

Osobnik taki jak Hołdys w żadnym razie na szacunek nie zasługuje. Oni tylko pożarli się w rodzinie (czy raczej w gangu), pewnie poszło o skubnięcie jakiejś kaski z naszych kieszeni i o to komu się to da i jak się to podzieli między swoich. W żadnym wypadku nie podejrzewam Hołdysa o jakiś nagły przypływ przyzwoitości. Sprzedawczyk pozostanie sprzedawczykiem do wynajęcia. Brylował w PRLu, bryluje w PRLbis.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.