14 sty 2010

EarthTv przerwało sesję Rady Warszawy.

Dyskusja na temat podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy na reklamę Warszawy w EarthTv za 600 tysięcy złotych, zajęła radnym ponad 40 minut...

Rozbawiony Andrzej Mańkowski, zastępca dyrektora Biura Promocji, podtrzymał tradycję tragicznych występów swojej szefowej na sesjach rady. M.in. radni chcieli zobaczyć umowę z EarthTv, co okazało się niemożliwe.

Pomimo wątpliwości, radni Platformy próbowali przepchnąć uchwałę kolanem. Nie głosowali wszyscy radni i zabrakło kworum.

I tak EarthTv przerwało sesję Rady Warszawy.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To ciekawe bo do tej pory ta niemiecka firma inkasowała z miejskiej kasy jakieś 200 tysiaków i co roku odświeżano umowę. Teraz nasze asy ładują synów Adolfa w umowę z miastem na 3 lata i zapłacić trzeba ponad 600 kawałków (zaraz się znajdą tacy co powiedzą że to pikuś w skali miasta - ale można by za to choć parę kilometrów chodników odśnieżyć by ludzie sobie nóg nie łamai czego się jednak nie robi - brak kasy ?). Można by się zastanowić - kto w kryzysie (teraz już można przecież mówić że jest kryzys) wyrzuca 3 x więcej kasy niż musi (czy wogóle musi?) na taką usługę? Ale widać są w śród nas "inteligentni inaczej". Ale zachodzi też i inne podejrzenie że może jednak troszkę inteligencji zostało w tych czerepach i chodziło o zwiększenie wartości zamówienia właśnie teraz, w roku wyborczym. Generalna zasada jest taka - im większy kontrakt tym większa "wziętka". Mądre przysłowie pszczół mówi "ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka .."
A plakaty wyborcze już trzeba powoli zamawiać w drukarniach bo potem może być tłok i kłopot z realizacją zamówień nie mówiąc o wzroście ceny. Chyba że pomogą nam nasi krajanie zza Odry ..

pretm pisze...

Ale zachodzi też i inne podejrzenie że może jednak troszkę inteligencji zostało w tych czerepach i chodziło o zwiększenie wartości zamówienia właśnie teraz, w roku wyborczym.

Tłumaczenie Ratusza jest takie, że przy umowie trzyletniej dostają dodatkowe bonusy np. dodatkową kamerę na Pradze.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.