2 gru 2009

Wrześniowy Barometr Warszawski dostępny na stronach miasta.

Dzisiejsze Życie Warszawy (Warszawiacy o prezydent: albo lubią, albo nienawidzą.) opisując poparcie dla działań Pani Prezydent posłużyło się wynikami wrześniowego Barometru Warszawskiego, czyli regularnego badania opinii społecznej zamawianego przez Ratusz

Te wyniki nie były wcześniej dostępne na stronie internetowej Barometru Warszawskiego (link), za którą odpowiada Centrum Komunikacji Społecznej, ale w ciągu dnia Dyrektor Marcin Wojdat zadbał o to, żeby też mieszkańcy mieli dostęp do pełnych wyników, a nie tylko wybrani dziennikarze. Wrześniowy Barometr już jest na stronie: link.

3 komentarze:

Stefan pisze...

42% ludzi sprząta zawsze po swoim psie... ciekawe...

nie wiem z czego robić tajemnicę - nic wielkiego w tym pliku nie ma, tylko z Parkuj i Jedź nikt nie korzysta. Jest też głupie pytanie:
"Czy na czas duŜych remontów trwających długo zgodził(a)by się Pan(i) na uprzywilejowanie komunikacji miejskiej nawet kosztem ruchu samochodów osobowych?"
a przecież komunikacja miejska jest uprzywilejowana - pasy dla autobusów, obowiązek wypuszczenia autobusu z zatoki.

pretm pisze...

"42% ludzi sprząta zawsze po swoim psie... ciekawe..."

Pytanie wstydliwe?

Stefan pisze...

najwyraźniej, bo nie wierzę, że więcej niż 20%.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.