30 gru 2009

Impreza sylwestrowa z innej strony.

Porozumienie Wspólnot Mieszkaniowych zlokalizowanych w pobliżu Placu Konstytucji przesłało do Urzędu Miasta petycję, w której zgłoszono kilka postulatów dotyczących zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w trakcie i po imprezie sylwestrowej. Petycja poniżej.

Według przedstawicieli porozumienia petycja nie doczekała się odpowiedzi ze strony Ratusza, który nie zorganizował żadnych konsultacji i wymianę informacji z mieszkańcami przerzucił na firmę Ars Communication.

Można się z tymi postulatami wspólnot mieszkaniowych nie zgadzać, ale nie można ich w ten sposób ignorować, bo to również mieszkańcy tych wspólnot dorzucili się (za pomocą płaconych podatków) do budżetu imprezy za 3.6 miliona złotych.


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Drogiej Bufetowej z okazji Nowego 2010 życzę szybkiego końca kadencji i totalnej klapy w kolejnym wyścigu do głównego koryta w Ratuszu.

Jeden z mieszkańców okolic Placu Konstytucji.

Anonimowy pisze...

Ja Bufetowej w Nowym Roku zyczę uzyskania daru myślenia /choć jej oczy mówią coś wręcz przeciwnego/. Myślenie ma przyszłość. Przypominam jej, że to ona jest dla mieszkańców a nie oni dla niej. Ma działać tak aby żyło im się wygodnie, spokojnie a nie myślec o zyskach zaprzyjażnionych "caryc".

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.