17 gru 2009

Bo nie było urzędnika od osłony meteorologicznej?

W nawiązaniu do notki Zima nam nie straszna - będzie urzędnik od "osłony meteorologicznej."

W połowie października w ciągu 24 godzin od krótkiego ataku zimy Zarząd Oczyszczania Miasta ogłosił rekrutację na "Stanowisko ds. osłony meteorologicznej"...

Wybrany kandydat miał się zajmować m.in. analizą i interpretacją ostrzeżeń o spodziewanych groźnych zjawiskach pogody np. o intensywnych opadach śniegu.

10 dni temu opublikowano następującą informację:
"W trakcie procedury naboru kandydatów na w/w wolne stanowisko urzędnicze w Zarządzie Oczyszczania Miasta nie wybrano osoby do zatrudnienia.

Kandydat dopuszczony do III etapu rekrutacji nie posiadał dostatecznej wiedzy merytorycznej w zakresie meteorologii, nie spełniając tym samym oczekiwań związanych z przydatnością do wykonywania zadań na stanowisku ds. osłony meteorologicznej w Zarządzie Oczyszczania Miasta."
Dlatego trzeba dzisiaj rozgrzeszyć drogowców. Nie było urzędnika od osłony meteorologicznej.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ze względów oszczędnościowych powinien być to etat sezonowy. Najwłaściwszym kandydatem na to stanowisko byłby śniegowy bałwan. Jak na wiosnę się roztopi to odpowiednie służby miejskie posprzątają stanowisko pracy. Pozostałe bałwanki urzędnicze z ZOM - do zwolnienia, szkoda na nich kasy, czy są czy ich nie ma niczego to nie zmienia.

Anonimowy pisze...

Panie Pretm! Zajmij się lepiej tym, że Pan Wojtera został rzecznikiem TVP! Mamy do czynienia z integracją polityki informacyjnej PiSu i telewizji publicznej. Prezes Kaczyński główkuje kto ma być szefem TVP, rzecznikiem zostaje prominentny polityk warszawskiego PiSu. Czekam tylko jak Bielan z Kamińskim poprowadzą autorskie talk show. Ostatnio Pan udowadniał że zajmuje się "warszawską" polityką. No to właśnie warszawski polityk został rzecznikiem telewizji Tv PiS... Komentarz zwykle błyskawicznie reagującego Pretma? Brak.

Anonimowy pisze...

@Anonimowy powyżej:
pani(-e) kochany(-a) - pomyliły się chyba blogi... Zobaczcie, no, na górę, jaki ma tytuł ten blog i czym się zajmuje... Nie ten adres...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.