3 lis 2009

Urodziny, urodziny, urodziny.

Jutro Prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz obchodzi urodziny.

Zapewne nieprzypadkowo zaplanowano na ten dzień konferencję prasową w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie przy ul. Madalińskiego 25, aby zaprezentować informator dla rodziców - „Maluch w Warszawie”. Sprytne, jeżeli dojdą anegdotki w stylu "a za moich czasów."

Z urodzinowych ciekawostek: 4 listopada 1952 roku miało miejsce rekordowe trzęsienie ziemi na Kamczatce o sile 9 stopni w skali Richtera. Efektem wstrząsów było powstanie fal tsunami, które uderzyły w Kamczatkę, Wyspy Kurylskie, Japonię, powodując znaczne szkody i straty w ludziach. Fale tsunami zaobserwowano też na Hawajach, na Alasce, w Peru oraz Chile. Było to jedno z najsilniejszych trzęsień ziemi w XX wieku.

Znak.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

A oprócz tego Dwight Eisenhower został wybrany prezydentem USA.

I nie widzę nic zdrożnego w tym, że ktoś obchodzi urodziny w ten czy w inny sposób.

Anonimowy pisze...

Maluch w Warszawie. Spoko. Ja właśnie dzisiaj dostałem info od miasta co do wysokości opłat za użytkowanie wieczyste. Będę płacił tylko 7x (siedem razy) więcej. No na premie dla urzędasów kasa być musi...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.