5 lis 2009

Pielgrzym z kwiatami od telewizji Polsat.

Super Express: Urodziny Pani Prezydent.

Czyż to nie urocze? Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu telewizji Polsat, ustawiający się w kolejce urzędników na placu Bankowym, aby osobiście złożyć życzenia urodzinowe Prezydent Hannie Gronkiewicz Waltz. Oczywiście życzenia "z ogromnym bukietem pomarańczowych róż".

No bo gdzie Polsat znalazłby drugie takie miasto, które w kryzysie bez mrugnięcia okiem, przeznacza ponad 3.5 miliona złotych na najdroższą zabawę sylwestrową organizowaną wspólnie z telewizją i podyktowaną jej zapotrzebowaniom. Zespół Boys już zaklepany?

Za rok prezes Polsatu może sobie darować wyprawę z różami do Ratusza. Jak na mój gust dobre wiadomości o 18:50 zupełnie wystarczą.

Zapis wideo (od 02:10) jak głosowano pieniądze na zabawę sylwestrową pod osłoną nocy. Pada pytanie do Katarzyny Ratajczyk, szefowej biura promocji, dlaczego nie rozmawiano z innymi telewizjami i wtedy szybko radni koalicji zamknęli dyskusję:

2 komentarze:

yarc pisze...

Po co rozmawiać z innymi stacjami? TVN chyba już zadowolony, a dla TVP szkoda - po prostu szkoda, bo się pewnie nie poczują do wdzięczności.
Aczkolwiek w żadnej TV nie widziałem reportażu o niedziałającym systemie powiadamiania pasażerów o numerze nadjeżdżających tramwajów, czyli warszawskiej ruletce, więc nie jest tak źle.

Anonimowy pisze...

oto rządy sitwy - tak samo jest nie tylko w Warszawie...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.