12 lis 2009

Nagrody dla Komendanta Straży Miejskiej.

W tym roku Zbigniew Leszczyński, Komendant Straży Miejskiej, otrzymał 4 nagrody uznaniowe.

W sumie 50 tysięcy złotych. Poniżej zestawienie tych nagród:


15 tysięcy złotych - nagroda uznaniowa za pierwszy kwartał roku 2009.

15 tysięcy złotych - nagroda uznaniowa za drugi kwartał roku 2009.

7 tysięcy złotych - nagroda, o którą wnioskował Gabinet Prezydenta. Została przyznana za zaangażowanie w organizację obchodów 65 rocznicy Powstania Warszawskiego oraz inne uroczystości: obchody 20-lecia wyborów 4 czerwca 1989, LIX sesję Rady Warszawy (uroczystą, 31 lipca), wizytę Dalajlamy XIV w Warszawie, oraz obchody 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

13 tysięcy złotych - nagroda, o którą wnioskował wiceprezydent Andrzej Jakubiak. Została przyznana za działania Straży Miejskiej w trakcie lipcowej akcji pod KDT. A dokładniej za ochronę, zapewnienie porządku i później zabezpieczenie terenu wokół hali KDT.


Tak jak w przypadku premii dla burmistrzów dzielnic, również nagrody przyznawane osobom na kierowniczych stanowiskach w Straży Miejskiej, powinny być jawne i regularnie publikowane przez Ratusz na stronach internetowych miasta. Wraz z uzasadnieniami.

Dodatkowo powinno być publikowane zestawienie zawierające informację o każdej nagrodzie przyznawanej na wniosek Gabinetu Prezydenta.


AKTUALIZACJA 20:37

Ratusz się tłumaczy: Radio Dla Ciebie, Warszawa: Gigantyczne premie dla urzędników.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Za KDT? zdaje się, że to nie była najbardziej reprezentacyjna akcja. Straż miejska patrzyła się jak ochroniarze nielegalnie używają gazu, tak?

To 7 tys. zł można by zamienić na więcej, bo tam jednym tchem jest dużo imprez wymienionych. No i jeszcze te uznaniowe - czyli jak nie ma za co to należy się 15 tys. zł??

pretm pisze...

No i jeszcze te uznaniowe - czyli jak nie ma za co to należy się 15 tys. zł??

15 tysięcy do nic innego jak dodatek do pensji nazwany "nagrodą".

Anonimowy pisze...

za uroczystą sesję??
za wizytę Dalajlamy??
za KDT??
to teraz dołozyć mu jeszcze za święta bez śniegu!!!

Anonimowy pisze...

a o szanownej i jakże kulturalnej pani JOHANN nic tu Pani nie napisze ???????

Anonimowy pisze...

albo o innych mułach z PISuaru ??? co to agentów wszędzie widzą - dosłownie jak Stalin - zapewne pan J.K. jest jego wielkim fanem - CO WIDAĆ.

Anonimowy pisze...

Johann i reszta PiS to jedno, a fatalne,niekompetentne i nieodpowiedzialne rządzenie Warszawą przez HGW i jej drużynę urzędasów to drugie, urzędasie;-)

Anonimowy pisze...

I jeszcze jedno urzędasie [z PO jak się domyślam, choć u HGW to zróżnicowana zbieranina jest;-)]
Ekipę HGW cechuje, i to chyba jej najważniejsza cecha,szaleńcza, posunięta aż do zatraty instynktu samozachowawczego;-)pazerność!!!
To widać, slychać i czuć(fuuuj)...;-)

Anonimowy pisze...

problem w tym że osoby pana pokroju potrafią tylko się domyślać. a jak wiadomo domyślanie się nie jest MYŚLENIEM. i tu jest własnie problem prawackiego ciemniactwa.

pretm pisze...

"a o szanownej i jakże kulturalnej pani JOHANN nic tu Pani nie napisze ???????"

To nie ten temat, ale chętnie mogę się podzielić swoją opinią: Uważam, że Radna Johann nie powinna tak reagować jak to było pokazane w TVN.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.