8 lis 2009

Gazeta melduje wykonanie zadania.

W związku z otwarciem nowej siedziby Krytyki Politycznej, Roman Pawłowski z Gazety Wyborczej zameldował wykonanie zadania w felietonie Nowy Świat, nazywając nowe miejsce "następcą Le Madame".

Sprawny lobbing Gazety kilkoma artykułami w trakcie trwania konkursu, już przed ostateczną decyzją nie pozostawiał wątpliwości, że zwycięzcą może być tylko Krytyka Polityczna. Więcej o tym jak urzędnikom przypominano, aby nie przestawali myśleć o Le Madame, w notce z końca maja: Nowy wspaniały Świat.

Roman Pawłowski w swoim felietonie ponownie powtarza bajki o złym Lechu Kaczyńskim, który pacyfikował z urzędnikami klub Le Madame. Oczywiście przeciwstawiając to dobrej władzy Hanny Gronkiewicz Waltz.

To tak dla przypomnienia dwa dokumenty z 2007 roku z dzielnicy Śródmieście. Historia sporu, zadłużenie Le Madame oraz "kalendarium podejmowanych w lokalu interwencji Policji i Straży Miejskiej od września 2003 do marca 2005, która w oczywisty sposób oddaje charakter miejsca i akceptowalność proponowanej przez Klub "Le Madame" kultury" (cytat za urzędnikiem):


Patrząc na listę interwencji to sąsiadom Nowego Światu nie życzę, aby klub był "następcą Le Madame".

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mają tam już nowego Simona?

pretm pisze...

Oby nie.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.