9 paź 2009

Pani Prezydent, Garnier i "Narodowy Test Dezodorantów".

Z cyklu "Do czego to urzędnicy się nie podczepią."

Na początku września na konferencji związanej z akcją promocyjną marki Kenzo występował Włodzimierz Paszyński, wiceprezydent Warszawy (notka By uczynić betonowy świat piękniejszym. I promować).

Później musiał tłumaczyć w mediach:
"Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni i wybrani przez firmę cieszącą się sympatią i dużym prestiżem. Mamy świadomość, że to jest w pewnej mierze impreza promocyjna firmy - niektórzy mają to nawet za złe, ale trzeba sobie powiedzieć, że jest ona w równym stopniu wydarzeniem promującym miasto w sposób oryginalny i przyjazny jego mieszkańcom" - powiedział PAP zastępca prezydenta miasta Warszawy Włodzimierz Paszyński."
Źródło: Link do strony.

Co sobie trzeba jasno powiedzieć to pozostawiam Panu Prezydentowi. Ale urzędnicy posmakowali w akcjach promocyjnych i jutro przed Pałacem Kultury i Nauki w akcji promocyjnej produktów Garniera będzie brała udział sama Hanna Gronkiewicz Waltz.

Oto, co zapowiada się jutro:
10 października br. marka Garnier rozpoczyna ogólnopolską akcję „Narodowy Test Dezodorantów – Poczuj Różnicę!”. Tego dnia o 19.30 na Pałacu Kultury i Nauki rozpocznie się animacja świetlna i dźwiękowa, której towarzyszyć będzie pokaz fajerwerków oraz muzyczne show. Wśród zaproszonych gości będą m.in. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz ambasadorki marki: Danuta Stenka i Agnieszka Dygant.

Chętni będą mogli zdobyć voucher na jeden z tysięcy darmowych produktów Garniera; kupony będą dystrybuowane przez hostessy w okolicach PKiN i innych ważnych punktach miasta.

„Narodowy Test Dezodorantów” Garnier zachęca Polki do wypróbowania dezodorantów Garnier Mineral. Akcja samplingowa w kolejnych tygodniach obejmie wszystkie ważniejsze punkty handlowe w Polsce, gdzie podczas weekendowych animacji będzie można
Źródło: Marketing & More, link do strony.

Prezydent m.st. Warszawy i „Narodowy Test Dezodorantów”. Urocze.

3 komentarze:

Gość pisze...

I co???
Człowieku, zamiast cieszyć się, że Warszawa będzie ładniejsza, to tylko smętne komentarze piszesz.
Malkontent!
Impreza jest w sobotę i wieczorem, więc po ludzku patrząc pani Prezydent jest po godzinach pracy a reprezentowanie Warszawy jest jej obowiązkiem.

pretm pisze...

Reprezentowanie Warszawy na starcie Narodowego Testu Dezodorantów? Faktycznie obecność prezydenta miasta (bo tak zapowiedziano udział HGW) obowiązkowa.

smętne komentarze piszesz.

Jak odpowiadają Tobie tylko komentarze wazeliniarskie-czołobitne to pomyliłeś/aś adres. To nie jest strona z propagandą HGW.

Anonimowy pisze...

należy oczekiwać HGW na Publicznym Teście Podpasek - akcja rozpocznie się niebawem. będzie dużo atrakcji związanych z tematem. instytucja pani prezydent jest publiczna więc pani prezydent nie tylko zareprezentuje ale też weźmie aktywny udział...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.