24 wrz 2009

Uroki nienormowanego czasu pracy.

Pani Prezydent ponad dwa lata temu na czacie Życia Warszawy:
Prezydent oraz wiceprezydenci mają nienormowany czas pracy i słusznie, bo na ogół pracują nie od 8 do 16. Poza tym zawsze łączyłam pracę naukową - poza okresem pobytu w Londynie. Tak więc i teraz tak jest, pracuję na UW, mam zajęcia raz na tydzień w godzinach popołudniowych.
I rozpoczynamy nowy sezon na pracę naukową.

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie zapowiedział specjalny wykład prof. dr hab. Hanny Gronkiewicz-Waltz zatytułowany "Państwo a kryzys" na otwarcie roku akademickiego. Rozpoczęcie o godzinie 14.45, w piątek, 2 października.

Wykład zamknięty, choć uczelnia rozda 30 września 25 wejściówek dla osób z zewnątrz. Szczęściarze :) Więcej szczegółów tutaj.

A od października znowu czas na Uniwersytet Warszawski. Plan zajęć Pani Prezydent:Zajęcia od 15, a od godziny 14 konsultacje.

W ten wtorek Pani Prezydent była również na "zjeździe prawniczym w Toruniu" (źródło Życie Warszawy), a ponieważ nie ma o tym wydarzeniu ani słowa na stronach miasta, więc pewnie też w ramach nienormowanego czasu pracy.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dla profesora to pelne pensum.Czyli Gronkowiec ma drugi etat na UW.Nie dziwię się,że nie panuje nad swoimi urzędasami!!!;-)

Anonimowy pisze...

no a ta, no, ten, jak to się mówi PO ichniejszemu, HAJS? Czyli SIANO? Ile Dosia WYCZESUJE w swojej 'dodatkowej pracy'?

pretm pisze...

Ile Dosia WYCZESUJE w swojej 'dodatkowej pracy'?

Nie można dowiedzieć się tego z oświadczenia majątkowego ponieważ od dwóch lata HGW sumuje dochody uzyskane z Ratusza z tymi z UW.

Anonimowy pisze...

No ale jakby tak odjąć zarobki 'prezydenckie', to wyjdzie ile Dosia zarabia jako 'naukowiec'. A potem podzielić to na godzinę jej 'pracy naukowej' i dowiemy się ile WYCZESUJE prawdopodobnie najlepiej opłacany (z naszych kieszeni) 'naukowiec' w Polsce.

Anonimowy pisze...

Ciekawe jak to się ma do interesów uczelni, w których wyklada, szczególnie warszawskich, z miastem???;-)

Stefan pisze...

Jeśliby dać zapytanie jak ostatnimi czasy pewien sławny radny ile zarabia prezydent to będzie chyba wiadomo co odjąć...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.