23 wrz 2009

Rzecznik prasowy biura.

W TVN Warszawa we wczorajszym programie Miejski Reporter na pytania o kamery na nowym buspasie odpowiadał Pan Krzysztof Nowak. Został on przedstawiony jako rzecznik prasowy Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędu miasta.

Rzecznik prasowy jednego z biur Ratusza? Jak najbardziej. Zatrudnienie Pana Krzysztofa Nowaka to efekt rekrutacji na Stanowisko ds. kształtowania wizerunku biura i kontaktów z mediami, którą biuro rozpoczęło w czerwcu i zakończyło w sierpniu. Pisałem o tej rekrutacji tutaj.

Jak widać otrzeźwienie nie przybyło z odsieczą do kierownictwa biura i teraz mamy urzędnika w roli "rzecznika prasowego biura". Wszystko fajnie, tylko w takim razie, po co 10 osób w Wydziale Prasowy?

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Z dzisiejszego ZW:

ak ustaliło „Życie Warszawy”, zatrudnianie ciągle trwa. Obsadzane są również etaty po tych, którzy przeszli na emeryturę. Wczoraj rozmawialiśmy z Krzysztofem Nowakiem, który od dwóch tygodni pracuje w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. – Przyszedłem w miejsce, które zostało zwolnione z powodu przejścia innej osoby na emeryturę. Mamy jeszcze dwa wakaty – wyjaśniał.

Czym Nowak zajmuje się w BBiZK? Komunikacją społeczną i współpracą z lokalnymi mediami. Warto przypomnieć, że w Biurze Promocji Miasta jest już 41 etatów, a w Centrum Komunikacji Społecznej 66. Co na to rzecznik miasta? – Sprawdzimy to – deklaruje.

http://www.zw.com.pl/artykul/1,406508_Urzednicy_ratusza__nabor_zamiast_ciec.html

i zapytuję: Kogo ten Pan zastąpił? Czy ktoś wcześniej w bbizk się tym zajmował??

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.