16 wrz 2009

Odwilż zamrożenia.

O zamrożeniu nowych rekrutacji, które miało obowiązywać od 1 sierpnia a zmieniło się w deklarację "konkursy są rzadsze" w notkach "zamrożenie".

Co prawda miała obowiązywać reguła "Nie będzie nowych etatów ani zatrudniania ludzi w miejsce osób odchodzących na emeryturę", ale przecież nie można być małostkowym. Po to są reguły, aby tworzyć od nich wyjątki.

W dniu dzisiejszym Ratusz opublikował trzy ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska pracy:

Centrum Komunikacji Społecznej poszukuje kandydatów na Stanowisko ds. pomocy prawnej w sprawach konsumenckich.

Biuro Polityki Społecznej poszukuje kandydatów na Stanowisko ds. zarządzania projektem "Wykwalifikowana kadra - wysoka jakość usług". To jest konkurs ogłaszany po raz kolejny.

Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym poszukuje kandydatów na Stanowisko ds. koordynacji inwestycji i remontów w pasie drogowym. Kolejny konkurs.

Przy ogłaszaniu zamrożenia nikt nie zgłaszał zastrzeżenia, że konkursy, które nie zakończyły się zatrudnieniem kandydata, będą ogłaszane do skutku, również w okresie zamrożenia. Ale Ratusz już to wytłumaczy, że są to bardzo ważne stanowiska i muszą być potraktowane wyjątkowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.