6 wrz 2009

HGW, Grad, Tusk, prawdomówność.

To nie najlepszy pomysł wysyłać do obrony premiera Tuska kogoś, kto ma problemy z prawdomównością.

Hanna Gronkiewicz Waltz w TVN24:
- Premier wyraźnie powiedział, że problem stoczni musi być rozwiązany do 31 sierpnia, a nie, że jeśli do tego nie dojdzie, to Aleksander Grad straci swe stanowisko – powiedziała w TVN 24 Hanna Gronkiewicz-Waltz. Prezydent Warszawy odpowiedziała w ten sposób na pytanie dotyczące obietnicy premiera w sprawie przyszłych losów ministra skarbu.
Źródło: Link do strony.

Donald Tusk, konferencja prasowa, 24 lipca:
"Jeśli do końca sierpnia nie będzie dobrego finału tej sprawy do szef resortu skarbu straci swoje stanowisko".
Źródło: Link do strony.

I jeszcze materiał z portalu gazeta.pl:


Rada dla specjalistów w rządzie od PRu: Jak trzeba wysłać kogoś, aby wskoczył na podnośnik i zajął się dekorowaniem pomników, to wtedy Pani Prezydent świetnie spełni to zadanie. A jak trzeba szukać "adwokata" do tłumaczenia decyzji premiera - lepiej wybrać kogoś innego.

I jeszcze Paweł Poncyljusz na Twitterze:
HGW zabrała głos w sprawie stoczni. Wszystko jej się pomieszało bo K. Guzikiewicz to "S" Stoczni Gdańskiej, a Katar chciał Gdynię i Szczecin
Źródło: twitter.com/PawelPoncyljusz

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Prezydent miasta, które nie ma dostępu do morza wypowiada się na temat stoczni w innym mieście??!!

yarc pisze...

Prawdomówność i kłamstwo to przestarzałe, wartościujące pojęcia. Teraz jest już nawet nie pragmatyzm, bo i on się przeżył, tylko narracja.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.