25 sie 2009

Zamrożenie - odmrożenie, czyli pierwsza nowa posadka mrożonka do wzięcia.

O zamrożeniu nowych rekrutacji, które obowiązuje od 1 sierpnia w notkach "zamrożenie".

Trzymali się w Ratuszu dzielnie "zamrożenia" przez ponad trzy tygodnie.

Wyłamało się Biuro Kultury, które dzisiaj ogłosiło rozpoczęcie rekrutacji na Stanowisko ds. komunikacji i promocji polityki kulturalnej m.st. Warszawy.

Czym będzie zajmował się zatrudniony urzędnik:
  • Współpraca z Wydziałem Prasowym Prezydenta m.st. Warszawy oraz Biurem Promocji Miasta w zakresie komunikacji i promocji polityki kulturalnej m.st. Warszawy, w tym opracowywanie materiałów prasowych.
  • Prowadzenie projektów kulturalnych, w tym prowadzenie korespondencji i akt spraw oraz przygotowywanie i rozliczanie umów w ww. zakresie.
  • Monitorowanie działalności kulturalnej m.st. Warszawy.
  • Utrzymywanie stałej współpracy z redakcjami w zakresie promocji działalności kulturalnej m.st. Warszawy.
  • Współpraca z instytucjami kultury na terenie m.st. Warszawy, odpowiedzialnymi za politykę informacyjną w zakresie promocji działalności kulturalnej.
Czyż to nie zabawne, że zasadę zamrożenia odmrożono, bo potrzebny jest urzędnik do obsługi medialnej? Bo tego nam najbardziej brakuje.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

hehe no wiesz hasło oszczędzamy już się przez 3 tygodnie przejadło. Żyjemy w świecie newsów i cały czas są potrzebne nowe. W październiku wyskoczą z jakąś restukturyzacją wydatków inwestycyjnych i znowu będą wywiady, uśmiechy, błysk fleszy. Tylko jedno się nie zmieni, strumień pieniędzy, który płynie w mętnej wodzie do grubych rybek.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.