12 sie 2009

Uzupełnienie do notki o monitoringu mediów.

To nie jest temat dla tego serwisu, ale jako ciekawostka:

Kancelaria Sejmu RP - Całodobowy serwis monitoringu mediów (prasy, radia, telewizji i Internetu), a także materiałów dostępnych w portalach internetowych, maj 2009, wybrana firma Centrum Monitoringu Mediów MEDIASKOP, link do wyników przetargu.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Elektroniczny monitoring mediów na 2009/2010 r, kwiecień 2009, wybrana firma Instytut Monitorowania Mediów, link do wyników przetargu.

Ministerstwo Edukacji Narodowej – Wykonanie usługi monitoringu mediów drukowanych, mediów elektronicznych z okresowymi raportami i analizami, ekspertyzami i badaniami rynku mediów, styczeń 2009, wybrana firma Instytut Monitorowania Mediów, link do wyniku przetargu.

Ministerstwo Sportu i Turystyki - Wykonanie usługi codziennego monitoringu prasy, radia, telewizji i internetu, styczeń 2009, wybrana firma Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o, link do wyniku przetargu.

Ministerstwo Sprawiedliwości - Zakup usług monitoringu mediów: prasy lokalnej i ogólnopolskiej oraz audycji radiowych i telewizyjnych w okresie 12 miesięcy, listopad 2008, wybrana firma NEWTON Media Sp. z o.o., link do wyniku przetargu.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - Dostarczanie codziennego monitoringu prasy ogólnopolskiej i regionalnej oraz programów radiowych i telewizyjnych zawierającego materiały dotyczące zakresu właściwości MSWiA, grudzień 2008, wybrana firma Newton Media Sp. z o.o, link do wyniku przetargu.

Faktycznie przetarg Kancelarii Prezydenta zasługiwał na osobne teksty w prasie, bo ten monitoring mediów jest tak strasznie wyjątkowy :)Dla zainteresowanych szczegóły monitoringu mediów zamówionego przez Ratusz w roku 2008 i 2009.

„Codzienny monitoring mediów: prasy, radia i telewizji”, Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia, grudzień 2008:


„Codzienny monitoring mediów w tym prasy, radia i telewizji dla Urzędu m. st. Warszawy”, Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia, luty 2008:


Do przeglądania opcja Full Screen.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

No i przez Ciebie Niesioł musi się teraz wić jak piskorz :)

kataryna


http://www.dziennik.pl/polityka/article430279/Niesiolowski_Monitoring_mediow_nie_taki_zly.html

pretm pisze...

Jest nie do podrobienia.

Anonimowy pisze...

Odawliłeś kawał konkretnej roboty, przyda mi sie ten wpis ;)

Anonimowy pisze...

ciekawe czy któryś z marnych tzw. "dziennikarzy", przydupasów obecnej WŁADZY, wziął sobie choć raz coś na wstrzymanie.....

Anonimowy pisze...

Brawo Pretm. Tak trzymaj!
PS
Monitoringu mediów, to oni powinni się uczyć od Ciebie :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Agnieszka pisze...

teraz napiszą, że Prezydent jest zacofany, bo tak późno się wziął za monitoring :)

pretm pisze...

teraz napiszą, że Prezydent jest zacofany, bo tak późno się wziął za monitoring :)

Albo Pan Prezydent bezczelnie kopiuje pomysły Platformy. :)

pretm pisze...

Odawliłeś kawał konkretnej roboty, przyda mi sie ten wpis ;)

Proszę bardzo.

pretm pisze...

wziął sobie choć raz coś na wstrzymanie.....

To wynika głównie z lenistwa.

Powyższe dane można znaleźć w 15 minut, jeżeli ktoś wie gdzie szukać.

pretm pisze...

Tak trzymaj!

Dziękuję :)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.