7 lip 2009

Zdążyć przed zamrożeniem, czyli urzędnika od spójnej komunikacji zewnętrznej zatrudnię.

Kilka dni temu Ratusz zapowiedział, że "nie będzie nowych etatów ani zatrudniania ludzi w miejsce osób odchodzących na emeryturę". Zapewne niewiele osób zwróciło uwagę, że ta rewolucyjna zmiana zostanie wprowadzona nie od momentu jej ogłoszenia, ale od 1 sierpnia.

Dlatego rozpoczął się wyścig z czasem, aby zatrudnić nowych urzędników i zdążyć przed zamrożeniem. I tak w trudnych czasach cięć budżetowych Wydział Organizacyjny dzielnicy Śródmieście rozpoczął dzisiaj rekrutację na "Stanowisko ds. komunikacji, konsultacji społecznych i mediów".

Główne zadania dla osoby poszukiwanej na to stanowisko:
  • Planowanie i realizacja procesu konsultacji społecznych oraz innych działań dotyczących procesu informowania i zasięgania opinii mieszkańców dotyczących kluczowych decyzji podejmowanych przez Zarząd Dzielnicy.
  • Prowadzenie i koordynacja spójnej komunikacji zewnętrznej, w tym prowadzenie kampanii informacyjnych, administrowanie stroną internetową, publikowanie i redagowanie tekstów na stronie internetowej.
  • Organizacja konferencji/spotkań prasowych, obsługa prasowa kampanii, imprez, i innych wydarzeń organizowanych przez dzielnicę
  • Nawiązywanie współpracy i relacje z patronami medialnym.
  • Opracowywanie, redagowanie i dystrybucja materiałów kierowanych do mediów, komunikatów i sprostowań
  • Monitoring mediów, w tym prowadzenie dokumentacji prasowej.
  • Współpraca z biurem prasowym i biurem promocji w zakresie opracowywania materiałów informacyjnych i medialnych.
Naprawdę trzeba trzymać kciuki za sukces tej rekrutacji, bo inaczej kto będzie burmistrzowi Bartelskiemu organizował eventy w stylu "Burmistrz otwiera kawiarnię Starbucksa".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.