23 lip 2009

SE o nagrodach w nowym regulaminie.

Chłopcy od propagandy w Ratuszu wraz z Panią Prezydent dobrze wiedzieli, kiedy opublikować zarządzenie w sprawie wprowadzenia regulaminu wynagradzania pracowników Urzędu (wtorkowa notka Nagroda dla urzędnika ma być).

Umieszczając zarządzenie w BIPie we wtorek, w trakcie walki o KDT, mogli mieć pewność, że mało kto zainteresuje się tym tematem. A do tego media przychylne Pani Prezydent w trakcie konfliktu z KDT nie będą chciały mieszać w głowach swoim czytelnikom/widzom nową odsłoną sprawy nagród dla urzędników.

Wyłamał się Super Express na swoich warszawskich stronach: Większe nagrody dla urzędasów.

W artykule podana jest kwota 71 milionów złotych, która według regulaminu należałoby przeznaczyć w tym roku na nagrody według przepisu "Wydziela się co najmniej 10% planowanych środków na wynagrodzenia z przeznaczeniem na nagrody".

Dla pewności poniższe zestawienie przygotowane na podstawie budżetu na roku 2009 wraz z załącznikami dzielnicowymi:Na nagrody w tym roku po oszczędnościach Ratusz miał przeznaczyć prawie 58 milionów złotych. Czy teraz żeby być w zgodzie z regulaminem należy zwiększyć kwotę nagród?

Regulamin wchodzi w życie po upływie dwóch tygodni od podania jego treści do wiadomości pracowników.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Trochę satyry po akcji KDT
http://www.blogpress.pl/node/1148
http://www.blogpress.pl/node/1151

pozdrawiam
b.

Anonimowy pisze...

tak wspaniałych urzędników trzeba wynagradzać!!

Toć dyr EG jest wspanialsza od samej Pani HGW!!!

http://www.polskatimes.pl/warszawa/fakty24/144579,kobiety-na-strazy,id,t.html

Anonimowy pisze...

Płaćcie im dobrze i wymagajcie coraz więcej! W tym kierunku to idzie i efekty widac w urzedach, więc nie czepiam się o nagrody.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.