1 cze 2009

Tadeusz "byłem jednym z kandydatów na Marszałka Sejmu" Ross w drodze do PE.

Koszmar z jesieni 2007 powraca. Nie żebym się tego nie spodziewał, co opisałem w połowie kwietnia w notce Wczoraj Rada Warszawy, dzisiaj Sejm, jutro Parlament Europejski, pojutrze prezydentura kraju?

Tadeusz Ross, czyli były satyryk (Zulu Gula i inne) pojawił się w dzisiejszym sondażu poparcia dla warszawskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego na trzecim miejscu wśród startujących z Platformy Obywatelskiej. Za Danutą Hubner, Pawłem Zalewskim a przed faworytami takimi jak Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, czy Rafał Trzaskowski.

Całość opisu sondażu tutaj.

Jeżeli sprawdzą się prognozy, że PO otrzyma w Warszawie trzy mandaty na pięć, Tadeusz Ross w ciągu zaledwie dwóch i pół roku przejdzie drogę od Rady Warszawy, przez Sejm, do Parlamentu Europejskiego. Moim zdaniem nie osiągając w między czasie zbyt wiele.

I na koniec taka ciekawostka: Tadeusz Ross na swojej stronie internetowej napisał w życiorysie politycznym: "Byłem jednym z kandydatów na Marszałka Sejmu". Doradzałbym Panu Posłowi większą precyzję. Pan Poseł faktycznie był kandydatem, ale na stanowisko Marszałka Seniora i to tylko z racji swojego wieku.


AKTUALIZACJA 22:21 Akcje Tadeusza Rossa poszły w dół. Ale pech.

Urszula Dudziak i Michał Żebrowski, czyli członkowie Komitetu Poparcia Rafała Trzaskowskiego w TVP2 u Tomasza Lisa w najlepszym czasie antenowym (jako jedyni goście w tej części).

Michał Żebrowski pomimo prośby prowadzącego kilkakrotnie wciskał kampanijną agitkę na cześć warszawskiego kandydata Platformy. Takiej reklamy w telewizji nie miał nikt.

Ostatnio trochę było kontrowersji z tym poparciem popularnego aktora: Życie Warszawy, Teatr Żebrowskiego w Pałacu Kultury.

5 komentarzy:

tolep pisze...

Tradycyjnie POlecam POsłów Rossa i Dzięcioła z PO w prześmiesznym filmiku nakręconym przez gazeta.pl
http://notatki.tolep.info/?p=60

:)

pretm pisze...

:)

Pan Poseł jest jedyny w swoim rodzaju.

Anonimowy pisze...

Jessu. Naprawdę prawdziwy ZuluGula.

Nie ma to jak jeszcze POuczać innych
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/gwiazdy-mowia/article384388/Ross_Holowczyc_powinien_darowac_sobie_polityke.html

"Da się oczywiście pogodzić wykonywane profesje - można przecież świetnie jeździć w rajdach i być świetnym politykiem, który robi dobre rzeczy w Parlamencie Europejskim. Jeżeli jednak nie potrafi tego zrobić i notorycznie opuszcza zebrania, to nie ma sensu, aby zasiadał w polskich czy europejskich ławach. Ważne bowiem, żeby spełniać się w tym, co się robi. Ja się teraz spełniam. "

hahahaha niezłe

pretm pisze...

"Ja się teraz spełniam"

Teraz już Pan Poseł ma inny pogląd:

"Dziś po prawie dwóch latach bycia w Sejmie, wiem jaki jest powód dla którego chcę pracować w Parlamencie Europejskim. to potrzeba szerszego działania".

Ze strony internetowej kandydata. Pan Poseł już się w Sejmie spełnił i teraz musi działać szerzej.

Anonimowy pisze...

Zulu Guli nie ma, ale tak w nawiązaniu do śmiesznych filmików z kandydatami, oto, co prócz klaty ma do zaprezentowania jeden z kandydatów:
http://politbiuro.pl/politbiuro/1,97508,6679200,Zrobilismy__jedynkom__test.html

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.