14 cze 2009

Przerwa.

Nowe notki najwcześniej za tydzień.

Ograniczony dostęp do sprawdzania nowych informacji, więc jeżeli ktoś chciałby polecić jakiś ciekawy artykuł w temacie HGW to zapraszam do komentarzy. Z góry dziękuję.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Hanka Recydywistka
Tagi: hanna gronkiewicz-waltz Data publikacji: 13.06.2009 17:15
wydrukuj a a a
Oj, nieładnie! Hanna Gronkiewicz-Waltz (57 l.) nie potrafi uczyć się na błędach! Ledwo "Super Express" pochwalił ją za to, że przestała wykorzystywać służbową limuzynę do prywatnych celów, a prezydent Warszawy znów postanowiła wozić się za nasze. A to jest już zwykła recydywa!

Środek tygodnia. Kilka minut po godzinie szesnastej. Limuzyna pani prezydent zatrzymuje się nieopodal gmachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kierowca eskortuje Gronkiewicz-Waltz do drzwi uczelni. Urzędniczka szybko znika w pokoju wykładowców.

Trwa burzliwa narada. - Dobrze, że nie mamy z nią dziś zajęć - mówi jeden ze studentów. Tuż przed osiemnastą Gronkiewicz-Waltz szybkim krokiem wychodzi z budynku. Przez cały ten czas (prawie dwie godziny) czeka na nią kierowca. Gdy tylko widzi swoją pryncypałkę, rozkłada parasol i biegnie w jej kierunku. Odprowadza ją do samochodu, otwiera drzwi i razem jadą pod miejski ratusz.

Rachunek za taksówkę razem z postojem wyniósłby w takiej sytuacji ok. 100 zł. Ale pani prezydent, choć sama pobiera 12 tys. zł pensji i dorabia sobie wykładami na uczelni, ma widocznie gdzieś pieniądze podatników. Bo to nie pierwszy przypadek, gdy wykorzystuje służbowe auto do prywatnych celów. "SE" przyłapał ją już na tym skandalicznym zachowaniu w marcu. Wtedy też pojechała na uczelnię za nasze.

Kiedy jednak na początku kwietnia spod uczelni odwiózł ją prywatnym samochodem współpracownik, byliśmy pewni, że prezydent wzięła sobie do serca naszą krytykę. Okazuje się jednak, że nic z tego! Do ratusza wysłaliśmy pytanie w sprawie prywaty pani prezydent. Nie dostaliśmy odpowiedzi. Także rzecznik ratusza nie udzielił nam komentarza. Wnioski z recydywy polityka PO wyciągną zapewne wyborcy.

Anonimowy pisze...

To ja wrzucę linki do artykułów mówiących o chęci uczieczki Poloni Warszawa ze Stolicy:
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34868,6722696,Ekstraklasa__Polonia_przeniesie_sie_do_Zabrza_.html
http://www.zw.com.pl/artykul/5,372636.html
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/2292/1/
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34868,6726833,Skad_pomysl_wlasciciela_Polonii_z_Zabrzem_.html

Anonimowy pisze...

pretm - A MOZE TY JESTEŚ Kataryną ?????

Anonimowy pisze...

a moze to kogos zainteresuje:

http://www.progressforpoland.com/artykuly.php?id=00030000000002251

Anonimowy pisze...

"POsady PO znajomości" w stolicy:
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1596419,wiadomosc.html

Myślę, że warte poruszenia na blogu.

Pozdrawiamy:
Prawdziwe Oblicze Platformy Obywatelskiej

Wojciech Kozlowski pisze...

Sa dwie metody pisania o HGW; pierwsza to pisac gdzie byla, a druga - gdzie nie byla, a gdzie zwykla przyzwoitosc nakazywalaby prezydentowi W-wy sie udac.

Ot np. 24 maja bylo odsloniecie tablicy KL Warschau na kosciele przy Bema - tablicy poswieconej 200 000 pomordowanych Warszawiakow. Jesli tam pani prezydent nie bylo to ona jest gorzej niz bufetowa.

Kilka slow o poswieceniu tablicy przez arcybiskupa Nycza: http://wojciechkozlowski.salon24.pl/110394,nie-graly-im-traby-mosiezne

Korespondencja z HGW moja na stronie o KL Warschau: http://kl-warschau.blogspot.com/ (po prawej stronie w linkach: "Akcje dotyczace KL Warschau" - "List do prezydenta W-wy")

Odnosnie wykladow to jak taka baba trzepak moze czegokolwiek nauczyc. Przeciez jej metoda polega tylko na chamskim przegadywaniu, a nie na argumentach.

pretm pisze...

Dziękuję za wszystkie linki. Powoli nadrabiam zaległości.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.