3 cze 2009

Obrazki z kampanii.

Kolejna uroczystość związana z rozpoczęciem budowy Mostu Północnego. Materiał filmowy z portalu gazeta.pl:

Jak ktoś zobaczy filmik do końca, to znajdzie tam uroczą scenę jak Jarosław Jóźwiak, wicedyrektor Gabinetu Prezydenta manewruje za plecami Pani Prezydent, aby w kadrze nie znalazł się napis "Obiecałaś metro na Białołękę" :)

Czyjego autorstwa jest to hasło można przeczytać tutaj. Wyborca i dobra pamięci do obietnic to nie najlepsza mieszanka dla polityka.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy Hanna Gronkiewicz Waltz obiecała metro na Białołękę, oto schemat linii metra oraz linii SKM zaprezentowany przez Panią Prezydent w kampanii wyborczej 2006:


5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

pasztetowa na Tarchominie o 12? mieszkańcy powinni ją przywieźć do tej łopaty na taczce gdzieś w okolicach 17-19! niech zobaczy "swoje" miasto, w którym "nie ma korków"....

Anonimowy pisze...

godzina doskonale wybrana, bez ludzi tylko gwiazda na planie łopatą, bezproblemowo:)

Anonimowy pisze...

A po co ta kopara na drugim planie?
Przecież ta ściema ze szpadelkiem musi być zaraz wyrównana koparą!? I to taka dużą?!

Anonimowy pisze...

bo to świadczy o zacofaniu, tak łopatką machał kardynał Armand-Jean du Plessis de Richelieu, lepiej by zrobiła jakby na koparkę wsiadła, przecież mamy XXI wiek!!!

pretm pisze...

"lepiej by zrobiła jakby na koparkę wsiadła"

To sobie zostawimy na następne wybory.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.