4 cze 2009

O zasłanianiu mieszkańca dyrektorskim ciałem.

Z przeglądu prasy.

Część relacji prasowych z wczorajszego tańca z łopatą w błocie podkreśla kontekst wyborczy, któremu zaprzeczają urzędnicy Hanny Gronkiewicz Waltz:

Fakt: By wygrać wybory zrobią wszystko.

Życie Warszawy: Most Północny wystartował. Znowu.

Dwa najlepsze cytaty o manewrach dyrektora Jarosława Jóźwiaka za plecami Pani Prezydent (scenę można zobaczyć w materiale filmowym gazeta.pl zamieszczonym w poprzedniej notce):
Wiceszef gabinetu Jarosław Jóźwiak próbował zasłaniać mieszkańca swoim ciałem przed fotoreporterami, ale tamten szybko się przemieszczał.
I z Gazety Stołecznej:
Tuż za nią podążał mieszkaniec z transparentem w wyprostowanych wysoko rękach: "Obiecałaś metro na Białołękę". Napis starał się zasłaniać postawny Jarosław Jóźwiak z gabinetu pani prezydent.
Gdyby Pan Dyrektor, który jest pełnomocnikiem do spraw wyborów (zarządzenie 3064/2009) z równie dużym poświęceniem zajął się sprawą przygotowania urzędników do wyborów do Parlamentu Europejskiego, to może nie czytalibyśmy w dzisiejszym Życiu Warszawy artykułu Wyborców straszą policją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.