22 cze 2009

Burmistrz nie będzie rozmawiał z "pośrednikami".

Miesięcznik Bemowo News, który jest wydawany przez urząd dzielnicy za prawie pół miliona złotych w roku 2009, był już wykorzystywany przez dzielnicowy wydział propagandy do kilku interesujących rzeczy: umieszczania sylwetek kandydatów PO w okresie wyborów parlamentarnych (link), reklamowania prywatnej stacji telewizyjnej w której następnie promował się sam burmistrz (link) i oczywiście umieszczania obowiązkowego zdjęcia Jarosława Dąbrowskiego z tak ważnych wydarzeń jak np. wręczanie nagród w turnieju bilardowym (link).

Wydział prasowy poszedł krok dalej i w ostatnim numerze gazetki opłacanej przez warszawskich podatników rozprawia się z opozycyjnymi radnymi, którzy skrytykowali burmistrza za to, że nie pojawił się na sesji rady dzielnicy.

Oto artykuł:Pogardliwe pisanie o radnych wybranych głosami mieszkańców "pośrednicy" to jedno. Ale wykorzystywanie gazetki dzielnicowej pisząc w stylu quasi-dziennikarskim, aby załatwić prywatne porachunki z radnymi dzielnicowymi (którzy nie mają możliwości odpowiedzi) jest żenujące.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.