11 maj 2009

Wywiad HGW w ŻW.

Do archiwum wywiadów.

Izabela Kraj w Życiu Warszawy rozmawia z Hanną Gronkiewicz Waltz: Moi zastępcy wymienią się zdrowiem.

Dwie istotne informacje: Ratusz ugiął się w sprawie prywatyzacji SPECu i najpierw Rada Warszawy będzie poproszona o zgodę na przeprowadzenie analizy przedprywatyzacyjnej a dopiero później po przeprowadzeniu całego procesu o ostateczną zgodę na sprzedaż.

Odkrywcze? Nie, bo można było tak zrobić na samym początku. Że zacytuje sam siebie z początku stycznia sprzed głosowania: Tylko 100% frekwencji i zgodne głosowanie przeciw może powstrzymać ten projekt. Lub przynajmniej zmusić Ratusz, aby najpierw przeprowadzono analizę prywatyzacyjną i dopiero następnie pokazano radzie miasta, co można z tej prywatyzacji uzyskać.

Druga informacja to przeniesienie zdrowia do kompetencji wiceprezydenta Jacka Wojciechowicza. Ponieważ Jarosław Kochaniak nie poradził sobie ze zdrowiem, to zamiast podziękować mu za współpracę i znaleźć nowego wiceprezydenta, Pani Prezydent będzie mu obcinać kompetencje. Nie wyrzuci go, bo wtedy musiałaby publicznie przyznać się do błędu. Nie jest w stanie.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Na tej pozostałej reszcie Kochaniak też się nie zna, także jego kres już chyba bliski!!

Anonimowy pisze...

Jarek Kochaniak fałszuje CV. w inernecie jest jego CV w którym zapomniał się pochwalić, że przed wickiem siedział w nadzorze właścicielskim jako prosty dyrektorek od podawania kwitów wyżej.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.